Studia online

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  
 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Wyższych Szkół Bankowych z Poznania, Szczecina, Chorzowa i Warszawy  Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

Celem studiów jest dostarczenie ich uczestnikom specjalistycznej wiedzy m.in. w zakresie problematyki prawnej, prowadzenia i organizacji transportu drogowego, konwencji i umów międzynarodowych dotyczących przewozu osób i rzeczy oraz technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych aspektów prowadzenia działalności w sferze transportu i spedycji. 

Co zyskujesz?

Zdobędziesz wiedzę o najnowszych uregulowaniach prawnych, zagadnieniach ekonomiczno-finansowych i wybranych elementach logistyki w transporcie. 

Przygotowany program oraz zdany egzamin wewnętrzny zwalnia absolwentów z konieczności zdawania państwowego egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie Transportu Drogowego. 

Dla kogo?

Studia są skierowane do osób zajmujących się zawodowo transportem drogowym lub osób, które chcą rozpocząć przygodę z transportem. 

Praktyczny charakter studiów

Zajęcia są prowadzone metodą opartą na współdziałaniu grupy, na poszukiwaniu rozwiązania określonego problemu z wykorzystaniem możliwości samodzielnego tworzenia i weryfikacji pomysłów na podstawie wyszukanych informacji. 

Dodatkowe certyfikaty

Zdanie egzaminu wewnętrznego, daje możliwość uzyskania dwóch certyfikatów kompetencji zawodowych w transporcie drogowym: 

  • rzeczy 
  • osób. 

Każdy, kto wiąże swoją pracę z transportem, uzyskując taki certyfikat, rozszerza swoje możliwości na dynamicznym rynku transportowym. 

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 31 lipca
700 zł
taniej

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz 700 zł: 
•    300 zł zniżki w czesnym rozliczane przez cały okres studiów 
•    400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem:

  • Twoja zniżka w czesnym wyniesie 500 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów.
  • Jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku Transport i spedycja 

Liczba miesięcy nauki: 10
Liczba godzin: 180
Liczba zjazdów: 12
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr Anna Orzeł
dr Anna Orzeł

Menedżer Instytutu Logistyki w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Z wykształcenia prawnik od 2006 r. doradca i trener w zakresie polityki transportowej. Mediator i arbiter w sprawach gospodarczych przy Międzynarodowym Sądzie Arbitrażowym S.A. Doradca w departamencie prawnym o...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF