Studia online

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  
 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Wyższych Szkół Bankowych z Poznania, Szczecina, Chorzowa i Warszawy  Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

Dzięki tym studiom podyplomowym zdobędziesz praktyczne umiejętności pozwalające na poszerzenie swoich kompetencji zawodowych w obszarze programowania w języku Java i zwiększysz swoje szanse na zdobycie dobrze płatnej pracy. Na rynku wciąż jest niedobór programistów, więc studia te z pewnością są też dobrą propozycją dla wszystkich tych osób, które myślą o przebranżowieniu.  

Po ukończeniu studiów podyplomowych uczestnicy będą posiadali wiedzę niezbędną do samodzielnego programowania aplikacji w języku Java, również aplikacji korzystających z systemów bazodanowych. Dodatkowo uczestnicy będą potrafili korzystać z najpopularniejszych frameworków, co znacznie ułatwi pracę z kodem aplikacji. 

Co zyskujesz?

  • Po ukończeniu studiów zdobędziesz wiedzę niezbędną do samodzielnego programowania aplikacji w języku Java, również aplikacji korzystających z systemów bazodanowych. 

  • Będziesz potrafił korzystać z najpopularniejszych frameworków, co znacznie ułatwi pracę z kodem aplikacji. 

  • Zajęcia realizowane są przede wszystkim w formie laboratoriów komputerowych prowadzonych przez doświadczonych wykładowców i praktyków. 

  • Główny nacisk kładziemy na to, abyś dzięki zajęciom zdobył techniczną i praktyczną wiedzę na temat projektowania aplikacji webowych z wykorzystaniem najnowszych technologii. 

Dla kogo?

  • Osoby które chcą poznać podstawowe i zaawansowane metody języka Java. 

  • Osoby zainteresowane praktycznym wykorzystaniem języka Java z zastosowaniem najnowszych technologii. 

  • Osoby, które chcą się przebranżowić do pracy na rynku IT.

Stanisław Lota

„Java jako język programowania utrzymuje się wciąż w czołówce najpopularniejszych języków. Codziennie pojawiają się setki nowych aplikacji pisanych w tym języku. Dzięki niemu możesz tworzyć aplikacje na platformy internetowe, mobilne oraz desktopowe.” 

Stanisław Lota

Wykładowca kierunku

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 31 lipca
700 zł
taniej

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz 700 zł: 
•    300 zł zniżki w czesnym rozliczane przez cały okres studiów 
•    400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem:

  • Twoja zniżka w czesnym wyniesie 500 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów.
  • Jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Programowanie aplikacji Java 

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 176
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Przemysław Żarnecki
Maciej Gowin
Krzysztof Pieczarka
Tomasz Długosz
Stanisław Lota
Przemysław Żarnecki

Trener, przedsiębiorca.  Przeszło 15 lat doświadczenia w zakresie tworzenia stron internetowych, pozycjonowania. Również zarządzania zasobami IT w małych i średnich przedsiębiorstwach. Wieloletni autor i redaktor w czasopismach informatycznych (Linux+, PC World Komputer, Logo oraz...

Maciej Gowin

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją przygodę z nauczaniem programowania rozpoczął już podczas studiów. Obecnie Head Of Java Development w firmie Ryanair Labs. Z językiem Java związany od ponad 12 lat. Entuzjasta rozwiązań w chmurze oraz problematyki systemów backendowych o...

Krzysztof Pieczarka

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w kręgu jego zainteresowań naukowych znajduje się zastosowanie informatyki w szeroko rozumianej agroinżynierii. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu: informatyki i jej wykorzystania, baz danych,...

Tomasz Długosz

 Absolwent Politechniki Wrocławskiej. W 2004 uzyskał tytuł magistra inżynier na kierunku elektronika i telekomunikacja, a w 2007 roku stopień doktora nauk technicznych, specjalność telekomunikacja. W latach 2007-2016 był pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Instytucie Telekomunikacji,...

Stanisław Lota

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Magister inżynier informatyk w specjalizacji Systemy i Sieci Komputerowe. Pracownik naukowo-dydaktyczny na stanowisku asystenta Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, właściciel firmy informatycznej Devillecloud, certyfikowany instruktor Akademii Cisco CCNA...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF