Studia online

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  
 
Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Wyższych Szkół Bankowych z Poznania, Szczecina, Chorzowa i Warszawy  Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

przy laptopie

Analiza finansowa jest jednym z narzędzi służących do poznania przedsiębiorstwa i zachodzących w nim procesów gospodarczych. Poprzez sformalizowany, ale i jednolity, język sprawozdawczości finansowej dzięki analizie finansowej można ocenić zarówno aktualną, jak i projektowaną sytuację finansową jednostki gospodarczej. 

Cel studiów

Celem studiów jest przekazanie wiedzy na temat metod i narzędzi oceny sytuacji finansowej jednostki oraz nabycie umiejętności w zakresie ich zastosowania w praktyce gospodarczej. 

Korzyści

Studia pozwolą Ci na zdobycie nowoczesnej wiedzy z zakresu analizy finansowej oraz nabycie umiejętności praktycznego wykorzystania instrumentów analizy finansowej do oceny obecnej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, jak i efektywności jego zamierzeń inwestycyjnych. Pozwalają na zrozumienie konsekwencji podejmowanych decyzji gospodarczych, co przyczyni się do poprawy jakości zarządzania finansami przedsiębiorstwa. 

Dla kogo?

Studia są kierowane do pracowników przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych i handlowych, a także instytucji finansowych oraz do przedsiębiorców, zaś w szczególności do: dyrektorów finansowych, analityków finansowych i kredytowych, menedżerów projektu, pracowników działów controllingu, planowania i analiz, konsultantów biznesowych, inwestorów giełdowych, właścicieli przedsiębiorstw. 

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 31 lipca
700 zł
taniej

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz 700 zł: 
•    300 zł zniżki w czesnym rozliczane przez cały okres studiów 
•    400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem:

  • Twoja zniżka w czesnym wyniesie 500 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów.
  • Jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Analityk finansowy

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 160
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Dr Artur Stefański
Dr Artur Stefański

wieloletni wykładowca akademicki i trener biznesu z zakresu analizy finansowej i oceny ryzyka finansowego, praktyk gospodarczy - łącznie ponad dwudziestoletnie doświadczenie jako analityk kredytowy, specjalista ds. finansów, dyrektor finansowy, konsultant i doradca finansowy, autor...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF