Studia online

Rekrutacja na ten kierunek została zakończona, jednak zachęcamy Cię do wypełnienia formularza listy rezerwowej

Gdy zapisy zostaną ponownie uruchomione, powiadomimy Cię o tym!

Formularz kontaktowy

 

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  

 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.  Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

online

Analiza transakcyjna odnosi się do rozwoju jednostki poprzez dostarczanie jej wiedzy i narzędzi umożliwiających analizę zachowań, wchodzenia w relacje z innymi, stylów pracy. To interesujący zbiór narzędzi pozwalających opisać, ocenić i zanalizować istniejący system, organizację oraz określić kierunki i sposoby zmian. AT pozwala rozpoznać i uruchamiać potencjał drzemiący w ludziach i w organizacji. Jest metodą diagnozy pozwalającą na dostrzeżenie najważniejszych procesów zachodzących w firmie, zespole, zrozumienie ich i podjęcie decyzji na temat ich modyfikacji. Dzięki AT nie tylko poznajemy własne wzorce komunikowania się, ale również możemy je wzbogacać, zmieniać, co sprawia, że mamy wybór, jak zachować się w trudnej sytuacji lub jak zmienić sposób komunikacji, który oceniamy jako nieoptymalny.  

zarządzanie bezpieczeństwem

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek i chcesz dowiedzieć się więcej w kwestiach rekrutacji (np. ilość dostępnych miejsc czy terminy składania dokumentów) skontaktuj się z naszym Biurem Rekrutacji:

kontakt sp

Cel studiów

Studia podyplomowe dla osób zarządzających, który powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie pracy z kadrą menedżerską oraz zastosowanie Analizy Transakcyjnej w organizacjach. Program prowadzony przez wykładowców, praktyków AT, skoncentrowany na rozwoju menedżerów, ich pracowników, zespołów oraz organizacji, w których pracują.  

Dla kogo?

  • menedżerowie,
  • liderzy,
  • team liderzy,
  • kierownicy (średnia i wyższa kadra zarządzająca)  

Co zyskujesz?

▪ przygotowanie menedżerów do świadomego zarządzania zespołem, pracownikiem i samym sobą,  

▪ rozumienie psychologicznych wzorców zachowań osób i zespołów,  

▪ rozwój umiejętności przywódczych i menedżerskich pod okiem sprawdzonych i certyfikowanych trenerów,  

▪ rozwój osobisty, w tym wzmocnienie swojej samoświadomości na pozycji lidera,  

▪ uzyskanie certyfikatu 101, który pozwala na dalsze kształcenie w Analizie Transakcyjnej i jest uznawany na całym świecie.

  

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 29 września
czesne już od
325 zł
300
miesięcznie

Zapisując się do 29 września, zyskujesz 700 zł: 

  • 300 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz więcej. Twoja zniżka wyniesie 900 zł: 

  • 500 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Program studiów

Program studiów podpyolomowych na kierunku Akademia analizy transakcyjnej dla menedżerów 

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 160
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

K  Balcerkiewicz
Gosk J
J . Byczkowska
Elżbieta Stelmach
Katarzyna Balcerkiewicz

dyrektor Grupy Spotkanie, psycholog, trener I° Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, coach, konsultant, absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu TROP

Prowadzi szkolenia i działania dla menadżerów i przedstawicieli handlowych od ponad 19 lat. Jest autorem wielu programów dla wyższej kadry...

Joanna Gosk

trener Grupy Spotkanie, coach, team coach, konsultant w organizacjach. Absolwentka psychologii na UAM w Poznaniu, Szkoły Trenerów Biznesu TROP. Certyfikowany Trener I° Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jedyny w Polsce Certified Transactional Analyst in organisations.

Koncentruje...

Justyna Byczkowska

trener Grupy Spotkanie, psycholog, trener I° Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, coach, konsultant, nauczyciel akademicki, praktyk Analizy Transakcyjnej w obszarze organizacji.

Ma 9-letnie doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu programów szkoleniowych w obszarze umiejętności...

Elżbieta Stelmach

Trener biznesu, coach kariery, doradca zawodowy. 

 

Twórca i właściciel Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia w Szczecinie. Od ponad 20 lat z pasją pracuje jako trener biznesu. Przeprowadziła tysiące godzin szkoleniowych na sali i setki godzin online, wspierając pracowników...

Poznaj innych wykładowców
Pobierz stronę do PDF