Studia online

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  
 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Wyższych Szkół Bankowych z Poznania, Szczecina, Chorzowa i Warszawy  Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

Analiza transakcyjna odnosi się do rozwoju jednostki poprzez dostarczanie jej wiedzy i narzędzi umożliwiających analizę zachowań, wchodzenia w relacje z innymi, stylów pracy. To interesujący zbiór narzędzi pozwalających opisać, ocenić i zanalizować istniejący system, organizację oraz określić kierunki i sposoby zmian. AT pozwala rozpoznać i uruchamiać potencjał drzemiący w ludziach i w organizacji. Jest metodą diagnozy pozwalającą na dostrzeżenie najważniejszych procesów zachodzących w firmie, zespole, zrozumienie ich i podjęcie decyzji na temat ich modyfikacji. Dzięki AT nie tylko poznajemy własne wzorce komunikowania się, ale również możemy je wzbogacać, zmieniać, co sprawia, że mamy wybór, jak zachować się w trudnej sytuacji lub jak zmienić sposób komunikacji, który oceniamy jako nieoptymalny.  

zarządzanie bezpieczeństwem

Cel studiów

Studia podyplomowe dla osób zarządzających, który powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie pracy z kadrą menedżerską oraz zastosowanie Analizy Transakcyjnej w organizacjach. Program prowadzony przez wykładowców, praktyków AT, skoncentrowany na rozwoju menedżerów, ich pracowników, zespołów oraz organizacji, w których pracują.  

Dla kogo?

  • menedżerowie,
  • liderzy,
  • team liderzy,
  • kierownicy (średnia i wyższa kadra zarządzająca)  

Co zyskujesz?

▪ przygotowanie menedżerów do świadomego zarządzania zespołem, pracownikiem i samym sobą,  

▪ rozumienie psychologicznych wzorców zachowań osób i zespołów,  

▪ rozwój umiejętności przywódczych i menedżerskich pod okiem sprawdzonych i certyfikowanych trenerów,  

▪ rozwój osobisty, w tym wzmocnienie swojej samoświadomości na pozycji lidera,  

▪ uzyskanie certyfikatu 101, który pozwala na dalsze kształcenie w Analizie Transakcyjnej i jest uznawany na całym świecie.

  

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 31 lipca
700 zł
taniej

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz 700 zł: 
•    300 zł zniżki w czesnym rozliczane przez cały okres studiów 
•    400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem:

  • Twoja zniżka w czesnym wyniesie 500 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów.
  • Jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

 

Program studiów

Program studiów podpyolomowych na kierunku Akademia analizy transakcyjnej dla menedżerów 

Liczba godzin: 160
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

K  Balcerkiewicz
Gosk J
J . Byczkowska
Elżbieta Stelmach
Katarzyna Balcerkiewicz

dyrektor Grupy Spotkanie, psycholog, trener I° Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, coach, konsultant, absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu TROP

Prowadzi szkolenia i działania dla menadżerów i przedstawicieli handlowych od ponad 19 lat. Jest autorem wielu programów dla wyższej kadry...

Joanna Gosk

trener Grupy Spotkanie, coach, team coach, konsultant w organizacjach. Absolwentka psychologii na UAM w Poznaniu, Szkoły Trenerów Biznesu TROP. Certyfikowany Trener I° Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jedyny w Polsce Certified Transactional Analyst in organisations.

Koncentruje...

Justyna Byczkowska

trener Grupy Spotkanie, psycholog, trener I° Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, coach, konsultant, nauczyciel akademicki, praktyk Analizy Transakcyjnej w obszarze organizacji.

Ma 9-letnie doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu programów szkoleniowych w obszarze umiejętności...

Elżbieta Stelmach

Trener biznesu z ponad 20 – letnim doświadczeniem, doradca zawodowy, coach kariery i kryzysowy, pedagog, przedsiębiorca, Partner i Trener FRIS®,  Praktyk Analizy Transakcyjnej, trener i facylitator Super Skills, konsultant FACET5, twórca Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia, które...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF