Wygodne zapisy na studia - krok po kroku

Studentem studiów II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej może zostać każda osoba, która ukończyła studia I stopnia (licencjackie, inżynierskie) lub jednolite studia magisterskie. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz złożenie kompletu dokumentów i spełnienie wymogów wynikających z zasad rekrutacji. 

 

Nadal pozostajemy w reżimie sanitarnym. Jeśli chcesz nas odwiedzić osobiście, zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa, których należy przestrzegać na uczelni.

SUM rekrutacja

Sprawdź konieczne nową możliwość przejścia procesu rekrutacji z Kontem Kandydata. Zaprojektowaliśmy je tak, by maksymalnie ułatwić Ci, zostanie studentem WSB.  

 

Co zyskujesz, zakładając konto: 

 • cały proces rekrutacji przejdziesz online, 
 • dostarczysz dokumenty, podpiszesz umowę i dokonasz płatności rekrutacyjnych z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu,
 • sprawdzisz status swoich rekrutacji oraz historię zapisów,
 • w każdej chwili dokończysz przerwany proces uzupełniania formularza rekrutacyjnego. 
Wygodne zapisy online

Rekrutacja z Kontem Kandydata:

KROK 1.

Wybierz kierunek studiów odpowiedni dla siebie, przejdź do zapisów online i wybierz opcję "Załóż konto" w prawym, górnym rogu. 

 

KROK 2.

Załóż Konto Kandydata, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne instrukcje dotyczące tego, jak skutecznie przejść proces rekrutacji na wybrany przez Ciebie kierunek studiów. Znajdziesz tu również listę wszystkich niezbędnych dokumentów, które trzeba dostarczyć, by spełnić wymogi rekrutacyjne i zostać studentem WSB. 

 

Jeżeli jesteś naszym studentem lub absolwentem, możesz pominąć proces zakładania konta i od razu zalogować się do niego loginem i hasłem, którego używasz w Extranecie.

KROK 3.

Po założeniu konta i wypełnieniu formularza rekrutacyjnego masz 7 dni na skompletowanie, dostarczenie i podpisanie niezbędnych dokumentów. Tylko dzięki Kontu Kandydata możesz to wszystko zrobić bez wychodzenia z domu, online! 

 

Masz obronę w późniejszym terminie i nie masz jeszcze dyplomu ukończenia studiów? Spokojnie! Zapisz się na studia II stopnia i zarezerwuj sobie miejsce, a dyplom dostarczysz w ustalonym z Biurem Rekrutacji terminie.

KROK 4.

Po weryfikacji kompletności wszystkich otrzymanych od Ciebie dokumentów i dostarczeniu wymaganych oryginałów przekażemy Ci informację o przyjęciu na studia. Jeśli zdiagnozujemy jakieś błędy lub braki, będziemy Cię o tym na bieżąco informować.

KROK 5.

To już! Jesteś studentem WSB!
Teraz możesz:

 • przeczytać w “Strefie studenta” o tym, co i gdzie załatwisz jako student, a także o organizacjach studenckich, do których możesz dołączyć.  

Rekrutacja bez zakładania konta

KROK 1.

Wybierz kierunek studiów odpowiedni dla siebie, przejdź do zapisów online i rozpocznij wypełnianie formularza rekrutacyjnego.  

KROK 2.

Po wypełnieniu formularza i zakończeniu rejestracji wyślemy na Twój adres e-mail automatycznie wygenerowane i wypełnione dokumenty.  

Spokojnie, poprowadzimy Cię przez proces zapisu oraz przypomnimy o wszystkich wymaganych dokumentach, które musisz jeszcze zgromadzić.

KROK 3.

W ciągu 7 dni od daty zapisu na studia dostarcz do nas komplet dokumentów. Aby proces rekrutacji na studia nie sprawił Ci kłopotu, możesz to zrobić na kilka sposobów:  

 • przychodząc osobiście 
 • korzystając z wrzutni na dokumenty 
 • wysyłając je do nas pocztą tradycyjną.

Masz obronę w późniejszym terminie i nie masz jeszcze dyplomu ukończenia studiów? Spokojnie! Zapisz się na studia II stopnia i zarezerwuj sobie miejsce, a dyplom dostarczysz w ustalonym z Biurem Rekrutacji terminie.

KROK 4.

Biuro Rekrutacji, po weryfikacji kompletności wszystkich otrzymanych od Ciebie dokumentów i dostarczeniu wymaganych oryginałów, przekaże Ci informacje o przyjęciu na studia. Przed rozpoczęciem zajęć otrzymasz od nas dane do logowania do Extranetu, a w nim znajdziesz informacje o harmonogramie zjazdów, planie zajęć oraz możliwym odbiorze legitymacji studenckiej. Bądź spokojny, w razie pytań, pracownicy Biura Rekrutacji pomogą Ci i przekażą wszelkie niezbędne informacje. Cały czas jesteśmy z Tobą w kontakcie telefonicznym i e-mailowym!

KROK 5.

To już! Jesteś studentem WSB! 

Teraz możesz:

 • przeczytać w “Strefie studenta” o tym, co i gdzie załatwisz jako student, a także o organizacjach studenckich, do których możesz dołączyć.  

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu. 

do 31 lipca
czesne już od
300 zł
287 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz: 

 • 300 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów 
 • jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 800 zł i będzie rozliczana przez cały okres studiów. 

Dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.