Skorzystaj z możliwości obniżenia czesnego studiów licencjackich i inżynierskich, które objęte są dofinansowaniem ze środków Funduszy Europejskich i studiuj już od 162 zł miesięcznie ! 

Jeśli jesteś absolwentem WSB, możesz skorzystać z dodatkowej zniżki i studiować już od 120 zł miesięcznie.

 

Studia I stopnia dofinansowane są z dwóch projektów:

  • "SMART EDUCATION - kształcenie wyższe w dobie innowacji cyfrowych" 
  • "Zintegrowany Program Rozwoju kierunków Informatyka i Logistyka na Wydziałach w Poznaniu,Chorzowie i Szczecinie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu zgodnie z Regionalnymi Strategiami Innowacji województw"

Trwa rekrutacja uzupełniająca - zgłoszenia są przyjmowane poprzez zapis on-line i złożenie dokumentów w Biurze Rekrutacji do 12 listopada 2019 r. Nie zwlekaj z decyzją, bo liczba miejsc w każdym projekcie jest ograniczona. 

Poniżej znajdziesz więcej informacji o projektach i specjalnościach studiów I stopnia, które objęte są dofinansowaniem.

Oferta kierunków na rok akademicki 2019/2020, na studiach licencjackich i inżynierskich współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu "SMART EDUCATION - Kształcenie wyższe w dobie innowacji cyfrowych" :

Studia I stopnia: Inżynieria Zarządzania, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość

 

Specjalności na studiach I stopnia:

Oferta kierunków na rok akademicki 2019/2020, na studia wyższe współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu "Zintegrowany Program Rozwoju kierunków Informatyka i Logistyka na Wydziałach w Poznaniu, Chorzowie i Szczecinie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu zgodnie z Regionalnymi Strategiami Innowacji województw" :

Studia I stopnia inżynierskie : Informatyka, Logistyka.

Dlaczego warto wybrać studia na kierunkach współfinansowanych z EFS?

  • Kierunki z EFS odpowiadają na dynamicznie zmieniający się rynek pracy.
  • Programy kształcenia dostosowane są również do potrzeb gospodarczych i społecznych. 
  • Na kierunkach dofinansowanych więcej zajęć praktycznych w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych przyszłych absolwentów. 

Masz pytania dotyczące realizowanych projektów?

Jeśli masz pytania, np. o konkretny zapis regulaminu uczestnictwa w projekcie, chcesz potwierdzić ile kosztują studia na wybranym przez Ciebie kierunku dofinansowanym z Funduszy Europejskich, lub dopytać o warunki aplikowania do projektu - skontaktuj się z naszym Biurem Rekrutacji!

Biuro Rekrutacji WSB w Szczecinie

Al. Wojska Polskiego 128 , parter

Tel. 91 422 58 58

E-mail:  rekrutacja@wsb.szczecin.pl

Przydatne dokumenty

Projekt "SMART EDUCATION - Kształcenie wyższe w dobie innowacji cyfrowych" :

 

Projekt "Zintegrowany Program Rozwoju kierunków Informatyka i Logistyka na Wydziałach w Poznaniu, Chorzowie i Szczecinie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu zgodnie z Regionalnymi Strategiami Innowacji województw" :

 

*Dokumenty zostaną wysłane mailowo, do kandydatów którzy zapiszą się na wybrany kierunek i specjalność poprzez formularz on-line.