Studiuj i pracuj

Zastanawiasz się  nad swoją karierą? Odwiedź Biuro Karier. Pomożemy wybrać Ci ścieżkę kariery, umożliwimy odbycie praktyki zawodowej, a także pomożemy znaleźć pracę na miarę Twoich oczekiwań i aspiracji.
W ramach pracy Biura Karier możesz skorzystać z:

  • konsultacje indywidualne

Poszukując pracy lub zastanawiając się nad wyborem ścieżki kariery zawodowej, jako student WSB, możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy licencjonowanego doradcy zawodowego.

  • konsultacje grupowe

Biuro Karier organizuje spotkania studentów z profesjonalnym doradcą zawodowym, który pomaga uczestnikom zdecydować o wyborze ścieżki kariery zawodowej zgodnej z profilem wykształcenia i indywidualnymi predyspozycjami. Co więcej, w trakcie spotkań uczestnicy uczą się redagować przekonywujące dokumenty aplikacyjne, a także biorą udział w szkoleniach umiejętności miękkich.

  • pośrednictwo pracy dla studentów i absolwentów WSB

Jeśli szukasz pracy, złożyłeś kwestionariusz w Biurze Karier oraz wziąłeś udział w rozmowie doradczej możesz na bieżąco śledzić oferty zamieszczone w Extranecie lub dostępne bezpośrednio w Biurze. Zawsze jest z czego wybierać więc na pewno znajdziesz interesującą dla siebie pracę.

Biuro Karier/ Dział Praktyk
al. Wojska Polskiego 128
70-491 Szczecin
e-mail: bk@wsb.szczecin.pl
tel.: 91 452 69 45

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 10:00 - 13:00
Wtorek 10:00 - 13:00
Środa 14:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 13:00
Piątek nieczynne
Soboty zjazdowe studentów II roku 08:00 - 14:00