Osiągnięcia

Uznanie zewnętrznych instytucji jest dla nas bardzo ważne, ponieważ jest dowodem na to, że znamy się na tym, co robimy. Mamy czym się pochwalić, bo nasza działalność edukacyjna i ponad 10-letnie doświadczenie są doceniane w rankingach oraz nagradzane przez organizacje biznesowe i społeczne.

"Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, wraz z wydziałami w Chorzowie i Szczecinie, jest największą uczelnią niepubliczną w Polsce pod względem liczby studentów i uczestników studiów podyplomowych (źródło: GUS 2017 r.). Zaufanie, jakim nas Państwo obdarzacie, to dla nas powód do radości, ale również motywacja do dalszego doskonalenia oferty i warunków nauczania".

dr Andrzej Kokiel

wykładowca WSB w Szczecinie

Najczęściej wybierana uczelnia w Polsce

Według raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o wynikach rekrutacji w roku akademickim 2016/2017 jesteśmy najczęściej wybieraną uczelnią niepubliczną w Polsce przez kandydatów na niestacjonarne studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie. Pełen raport znajdziesz na www.gov.pl.

1 miejsce w województwie Zachodniopomorskim

W 2016 roku w ogólnopolskim rankingu niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektywy” zajęliśmy 1 miejsce w Zachodniopomorskiem. Ranking znajdziesz na www.perspektywy.pl.