Absolwenci

Raz w roku przeprowadzamy Badanie Atrybutów Marki, którego wyniki wskazują nam, co robimy dobrze, i pokazuje obszary, w których możemy coś zmienić lub poprawić. O wypełnienie ankiety prosimy między innymi naszych absolwentów. Pytamy ich o to, w jaki sposób studia wpłynęły na ich karierę i czy poleciliby studia swoim znajomym.

 

Nasi absolwenci do nas wracają. Kończą kolejne studia wyższe, decydują się na studia podyplomowe i MBA, wybierają nasze kursy i szkolenia. Takie powroty zawsze nas cieszą, bo oznaczają, że absolwenci cenią sobie umiejętności, które u nas zdobywają, i możliwości, jakie oferujemy.

“Studia na kierunku psychologia w zarządzaniu organizacjami były strzałem w dziesiątkę. Dzięki wykładowcom, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie oraz przekazują je w profesjonalny i ciekawy sposób, rozwinęłam swoje umiejętności. ćwiczenia w grupach generowały dużo emocji, integrując słuchaczy, motywowały do działania oraz dały podstawy do tworzenia pozytywnych relacji między sobą, a to relacje właśnie są podstawą do budowania sukcesu w biznesie”.

Marcin Mikołajczyk

absolwent studiów podyplomowych

“Studia podyplomowe w WSB to idealny wybór by podnieść swoje kwalifikacje. Profesjonalna kadra dydaktyczna i warsztatowe formy prowadzenia zajęć sprawiły, że na każdych zajęciach zdobywałam wiedzę, którą na bieżąco mogłam wykorzystać w pracy.  Sama jestem wykładowcą w WSB i wiem, że fachowa wiedza przekazywana przez trenerów to podstawa. Zjazdy odbywały się średnio raz w miesiącu, co nie było dla mnie dużym obciążeniem czasowym. Dzięki temu z łatwością udało mi się pogodzić studia z życiem prywatnym i pracą zawodową.”

Anna Franecka

absolwentka studiów podyplomowych