Kariera międzynarodowa

studiuj_za_granica.jpgStudia w WSB, czyli bilet do międzynarodowej kariery
Szukasz Uczelni z bogatą ofertą studiów i praktyk międzynarodowych? A może interesują Cię studia w trakcie, których zdobędziesz dyplom zagranicznej uczelni? Jeśli tak to trafiłeś idealnie. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu spełnia wszystkie te wymagania.

Studia i praktyki
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu posiada rozszerzoną Kartę Erasmusa, przyznaną przez Komisję Europejską, która uprawnia do udziału w programie Erasmus „Uczenie się przez całe życie”. W ramach tego programu uczelnia podpisała 37 umów partnerskich z uczelniami z całej Europy. Dzięki temu studenci Wyższej Szkoły Bankowej mogą realizować studia za granicą i praktyki przez okres od 3 miesięcy do nawet jednego roku akademickiego.

37 uczelni partnerskich
Aż tyle uczelni partnerskich współpracuje z WSB w Poznaniu.  Dlatego możesz studiować w takich państwach jak Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Francja Grecja, Niemcy, Portugalia, Słowacja, Turcja, Włochy.

Studia za granicą i dwa dyplomy
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zawarła porozumienie z University of Abertay Dundee w Szkocji. Dzięki tej umowie studenci WSB mogą starać się o przyjęcie na III rok lub IV rok studiów na szkockiej uczelni.
Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach wyjazdu z WSB? Skontaktuj się z naszym biurem Współpracy z Zagranicą.