Biuro Karier

Wydział Ekonomiczny w Szczecinie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu to nie tylko studia na najwyższym poziomie. Jak przystało na uczelnię o profilu biznesowym to również Szkoła Wyższa, która aktywnie wspiera Twój rozwój zawodowy już od I roku studiów. Działające przy WSB Biuro Karier pomoże wybrać Ci ścieżkę kariery, ułatwi praktyki zawodowe, a także pomoże znaleźć pracę na miarę Twoich oczekiwań i aspiracji.

W ramach pracy Biura Karier możesz skorzystać z:

  • konsultacje indywidualne
    Poszukując pracy lub zastanawiając się nad wyborem ścieżki kariery zawodowej, jako student WSB, możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy licencjonowanego doradcy zawodowego.
  • konsultacje grupowe
    Biuro Karier organizuje spotkania studentów z profesjonalnym doradcą zawodowym, który pomaga uczestnikom zdecydować o wyborze ścieżki kariery zawodowej zgodnej z profilem wykształcenia i indywidualnymi predyspozycjami. Co więcej, w trakcie spotkań uczestnicy uczą się redagować przekonywujące dokumenty aplikacyjne, a także biorą udział w szkoleniach umiejętności miękkich.
  • pośrednictwo pracy dla studentów i absolwentów WSB
    Jeśli szukasz pracy, złożyłeś kwestionariusz w Biurze Karier oraz wziąłeś udział w rozmowie doradczej możesz na bieżąco śledzić oferty zamieszczone w Extranecie lub dostępne bezpośrednio w Biurze. Zawsze jest z czego wybierać więc na pewno znajdziesz interesującą dla siebie pracę.