Trwa rekrutacja na studia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Do wyboru jest 6 kierunków na studiach I stopnia – zarówno licencjackich jak i inżynierskich, a także kierunek Zarządzanie na studiach II stopnia.

 

Cena miesięcznego czesnego na dofinansowanych studiach I stopnia rozpoczyna się od 162 zł miesięcznie i jest uzależniona od wybranego kierunku. Studia dofinansowane z EFS warto wybrać, nie tylko ze względu na atrakcyjną na rynku opłatę czesnego, ale również dlatego, że :

  • Programy kształcenia są dostosowane do potrzeb gospodarczych i społecznych,
  • Odpowiadają na dynamicznie zmieniający się rynek pracy,
  • Dzięki dużej ilości zajęć praktycznych możesz znacznie podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Studia dofinansowane z EFS w WSB w Szczecinie należą do dwóch Unijnych projektów. W ramach „SMART EDUCATION – Kształcenie wyższe w dobie innowacji cyfrowych” przyszły student może wybrać 3 kierunki na studiach licencjackich I stopnia i 1 kierunek na studiach inżynierskich. Należą do nich:

Drugi projekt nosi nazwę „Zintegrowany program rozwoju kierunków Informatyka i Logistyka na Wydziałach w Poznaniu, Chorzowie i Szczecinie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu zgodnie z Regionalnymi Strategiami Innowacji województw” i oferuje studia inżynierskie na kierunkach Informatyka Logistyka. Każdy kierunek daje możliwość wyboru 2 atrakcyjnych specjalności.


Jeżeli jesteś absolwentem studiów licencjackich możesz również wybrać dofinansowane studia II stopnia. Projekt „SMART EDUCATION- Kształcenie wyższe w dobie innowacji cyfrowych” umożliwia wybór kierunku Zarządzanie, wraz ze specjalnościami:

  • Psychologia w zarządzaniu
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem

Rekrutacja trwa do 21 września 2019 roku. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez zapis on-line i złożenie dokumentów w Biurze Rekrutacji WSB w Szczecinie. Nie zwlekaj z decyzją - ilość miejsc w projekcie jest ograniczona !

Czytaj więcej