Warsztaty: "Obudź w sobie motywację i odwagę do działania!"

warsztatpoint.png

OBUDŹ W SOBIE MOTYWACJĘ I ODWAGĘ DO DZIAŁANIA!

Warsztat prowadzony metodą Points of You®.

Metoda Points of You® opiera się na doświadczaniu, inspiracji, zaangażowaniu, wychodzeniu poza schematy. Wierzymy, że rozwój osobisty zaczyna się od refleksji. Refleksji na swój temat, w tym celu konieczne jest zatrzymanie się i ocena: co właściwie dzieje się z twojego punktu widzenia? Od tej pauzy – przerwy w codzienności – uczestnicy zaczynają identyfikować swój punkt wyjścia, aktualne wyzwania, kwestie czy dylematy do rozwiązania.  Kluczowe czynniki metodologii Points of You to: uniwersalność, skuteczność, łatwość implementacji, przyjazna formuła, katalizator zmian.

Metoda Points of You®  oparta jest na fototerapii, nurtach filozoficznych, metodach rozwoju osobistego, kreatywnego podejścia, neurobiologii i samoświadomości. Podświadomość myśli obrazami, dlatego mamy możliwość jej dotykania poprzez pracę z obrazem. Fundamentem tej metody jest integracja pracy prawej półkuli mózgu, która odpowiada za intuicję i emocje z lewą półkulą mózgu odpowiedzialną za analizę. Taka strategia jest możliwa do osiągnięcia poprzez oglądanie zdjęcia pobudzającego naszą kreatywną stronę,  która z kolei aktywuje część analityczną.

Warsztat "Obudź w sobie motywację i odwagę do działania"  pozwala uciec od codziennej rutyny, spojrzeć głębiej na swoje podstawowe aspekty życia , by dojść do ważnych wniosków, które będą dla Ciebie wartościowe w codziennym życiu.

Co zyskasz?

  • Wzmocnisz siebie oraz swój świadomy kontakt z rzeczywistością.
  • Zatrzymasz się na chwilę i spojrzysz na swoje życie z innej perspektywy.
  • Dowiesz się co jest powodem niskiej motywcji.
  • Dowiesz się co Cię motywuje i usłyszysz z głębi siebie kim chcesz być.
  • Poszerzysz perspektywę własnej odwagi.
  • Pogłębisz samoświadomość.

Gdzie i kiedy?

Spotkanie odbędzie się  w dniu 17 kwietnia 2018 roku, w godz. 18.00 – 20.30 ( we wtorek).

w Szczecinie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie przy al. Wojska Poskiego 128, SALA 408, 4 piętro. Spotkanie jest bezpłatne, jednak jest ograniczona ilość miejsc, dlatego konieczna jest rezerwacja pod nr telefonu: 502 428 468. (najlepiej sms, proszę wpisz Imię i POY 17.04)

Kto prowadzi?
Spotkanie prowadzi Certyfikowany Trener Points of You®  - Justyna Szymczak, trener biznesu, coach International Coach Federation . Jej ideą jest wspieranie ludzi, ich wartości,  rozwój umiejętności i stanów emocjonalnych potrzebnych do osiągnięcia sukcesu. Ma poczucie wzrastania i wolności tworzenia, z pasją służy innym w drodze do realizacji ich celów oraz inspiruje ich do wzrostu naturalnego potencjału i samorozwoju.

Spotkajmy się w atmosferze inspiracji i autentycznej relacji.

pointbabab.png

3point.png

 

 

13-04-2018