Tydzień Mózgu w WSB
14-18 marca 2022

 

Zapraszamy do świętowania razem z nami Światowego Tygodnia Mózgu, czyli wydarzenia mającego na celu popularyzację wiedzy o mózgu i jego działaniu. Przygotowaliśmy z tej okazji 3 ciekawe podcasty, dzięki którym dowiesz się więcej o funkcjonowaniu tego fascynującego organu.

 

  • Jak uczy się ludzki mózg?

         prowadzący: Kamil Zieliński

  • Twój mózg przewiduje przyszłość. A co, jeśli się pomyli?

          prowadzący: dr hab. Maciej Błaszak

  • Zdrowy mózg w stresie

          prowadząca: dr Sylwia Olszewska
 

Jak posłuchać podcastów? To proste – wypełnij krótki formularz rejestracyjny, a na podany adres e-mail otrzymasz link do podcastów w serwisie YouTube. Po otrzymaniu dostępu będziesz mógł wrócić do nagrań w dowolnym momencie od daty premiery.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Premiera nagrań 14 marca!


Poznaj ekspertów, którzy podzielą się z Tobą wiedzą:

 

Kamil Zieliński
Psycholog i trener biznesu. Kierownik programowy i menedżer kierunku Psychologia w biznesie. Aktywny przedsiębiorca. Autor książki „Psychoefekty. 50 zjawisk psychologicznych, które wpływają na Twoje życie”. Fundator i wiceprezes Fundacji Future Hero. Ekspert do spraw psychologii społecznej i komunikacji w Centrum Analiz Miejskich IRRP oraz recenzent naukowy portalu Mała Psychologia. Stale współpracuje z sektorem biznesowym, administracją oraz organizacjami pozarządowymi. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Uczy wykorzystania psychologii w życiu i biznesie. Interesuje się psychologicznymi aspektami skutecznego komunikowania się, budowaniem odporności psychicznej, sprzedażą, autoprezentacją oraz technikami wywierania wpływu i perswazji. Jako popularyzator wiedzy psychologicznej udzielał komentarzy m.in. dla Newsweek Polska, TVN, Polsat, ZOOM TV, Radio ESKA, Radio Katowice, TOK FM, Radio Wrocław oraz Radio RAM.


Maciej Błaszak
Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Kognitywista, biolog, doktor habilitowany nauk humanistycznych. Jego zainteresowania i doświadczenia dotyczą epigenezy umysłu, czyli możliwości kontrolowanego kształtowania mózgu człowieka. Zajmuje się psychologią uniwersalnego projektowania (universal design), narzędziami umysłu (braintools), neurodydaktyką i problematyką brainfitness. Prowadzi działalność szkoleniowo-doradczą, wykorzystując wyniki badań nad mózgiem do ulepszania procesu transferu wiedzy, budowania ścieżki rozwoju osobistego i zawodowego. Stypendysta uniwersytetów w Kilonii (Niemcy), Edynburgu (Szkocja) i Berkeley (USA). Autor trzech monografii naukowych i kilkudziesięciu artykułów. 


dr Sylwia Olszewska
Jako trener związana z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu WE w Szczecinie od 2009r. Psycholog biznesu, trener, coach, terapeuta, doktorantka UG. Absolwentka uczelni: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – mgr psychologii, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – mgr nauk o rodzinie. Ukończone szkolenia z zakresu: Coachingu, Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Zachowań asertywnych, Skutecznych negocjacji w biznesie i wielu innych. Autorka wielu publikacji. Trener szkoleniowiec psychologii biznesu.


Zapraszamy i życzymy miłego słuchania!

Czytaj więcej