Przed Tobą obrona pracy dyplomowej? Czekasz na ważny egzamin? Nic dziwnego, że odczuwasz stres – w końcu zależy Ci na tym, aby zdać i wypaść jak najlepiej. Wykorzystaj moment, kiedy czujesz największą motywację do działania, aby właśnie teraz zadziałać efektywnie, skutecznie i doprowadzić do sukcesu! Co w takim razie zrobić, żeby osiągnąć swój cel?

 

Obejrzyj nasz webinar „Potrafię się obronić. O zarządzaniu czasem i sobą”, podczas którego:

  • dowiesz się, czym jest krzywa wydajności, i jak może wpłynąć na efektywność Twoich przygotowań
  • poznasz narzędzia, dzięki którym nauczysz się planować zadania, przygotowywać miejsce pracy i pracować w blokach czasowych
  • zaznajomisz się z Metrycą Eisenhowera i nauczysz się nadawać odpowiednie poziomy ważności i pilności zadaniom, które musisz wykonać.

Aby otrzymać bezpłatny webinar, kliknij poniższy link:

Webinar z Beatą Plutą

 

 

O prowadzącym:

Beata Pluta-Mentor, trener biznesu, coach zespołowy (WIAL), wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie. Menedżer z ponad 20-letnią praktyką w obszarze sprzedaży, finansów, usług w korporacjach z kapitałem skandynawskim. Zarządzała dużymi zespołami na szczeblu Dyrektora Regionu i Dyrektora Sprzedaży. Jako trener prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju kompetencji przywódczych i menedżerskich, zarządzania zmianą, efektywnej komunikacji, wykorzystywania talentów w budowaniu i zarządzaniu zespołem, a także z technik sprzedaży i jakości obsługi klienta oraz radzenia sobie ze stresem. Prowadzi programy rozwojowe „Akademia Lidera” i „Akademia Młodego Lidera”. Pracuje z zespołami według modelu Action Learning (WIAL), pomaga usprawniać myślenie systemowe, budować zespoły o wysokiej skuteczności, rozwijać liderów.

Propagatorka mentoringu wewnętrznego w przedsiębiorstwach, przygotowuje specjalistów w swojej dziedzinie do roli mentora wewnętrznego pomagając im rozwinąć odpowiednie cechy i kompetencje. Właściciel firmy szkoleniowo-doradczej „Lead-up”, wiceprezes klastra Praktyki Zarządzania Procesowego, współzałożyciel grupy firm doradczych „Twój-Mentor”.

 

Zapraszamy do obejrzenia webinaru, pełnego rad i wskazówek, które pomogą Ci w obronie pracy dyplomowej w wyznaczonym terminie!

Czytaj więcej