Kryzys, którego właśnie doświadczamy jako społeczeństwo, dotyka każdego z nas osobiście. 

 

Musisz być czujny i uważny na to co się z Tobą dzieje i podjąć natychmiastowe działanie, aby długotrwały stres i napięcie związane z obecną sytuacją nie przerodziły się w kryzys, a ten w różnego rodzaju zaburzenia emocjonalne. 

 

Jeśli, którykolwiek z poniższych punktów dotyczy Ciebie:

  • odczuwasz lęk, niepokój, związany z niepewnością tego co Cię spotyka
  • martwisz się o przyszłość swoją i najbliższych, przewidujesz „czarne scenariusze”
  • odczuwasz chaos i zagubienie,
  • czujesz, że spada Twoja energia do działania, 
  • nie wiesz jak sobie radzić z trudnościami
  • masz problemy ze snem,  
  • reagujesz nieadekwatnie do sytuacji
  • żyjesz w lęku o utratę pracy
  • masz problemy w relacjach rodzinnych i partnerskich itp.

- nie zwlekaj i skorzystaj ze wsparcia psychologicznego!


Coach kryzysowy, terapeuta pracy z emocjami, wykładowca naszej uczelni Anna Rosiak, zaprasza studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie oraz osoby potrzebujące i poszukujące wsparcia, do skorzystania z bezpłatnej pomocy. Rozmowa jest anonimowa i z zachowaniem zasady poufności. 

 

Konsultacje odbywają się w każdy czwartek (począwszy od 1 lipca 2021 roku), w godzinach 17:00-18:00 pod numerem telefonu: 888 258 501.

 

mgr Anna Rosiak o sobie:

Jestem właścicielką firmy „Professional Coach”. Od wielu lat specjalizuję się w pracy z ludźmi dotkniętymi kryzysami.  Prowadzę krótkoterminowe sesje terapeutyczne, i spotkania indywidualne z osobami przeżywającymi, problemy w pracy zawodowej i życiu osobistym. Pracuję jako wykładowca na studiach I i II stopnia  oraz studiach podyplomowych, jako  wykładowca i opiekun kierunku „Psychologia kryzysów i interwencji kryzysowej w WSB w Szczecinie. Posiadam certyfikat  coacha ACC ICF, certyfikat  coacha kryzysowego  i coacha kryzysowego w biznesie.
Ukończyłam studium o tematyce „Psychologii praktycznej” z modułem terapii pracy z emocjami „Time Perspective Theray” w Europejskim Instytucie  Psychologii i Psychoterapii. Ukończyłam WSP TWP w Warszawie na kierunku pedagogika o specjalności doradztwo zawodowe i pedagogika pracy.  Jestem absolwentką Międzynarodowej Akademii Marketingu i Zarządzania „Intercollege” w Moskwie. W ramach pisania pracy doktorskiej prowadzę badania dotyczące „ Dobrostanu edukacyjnego studentów pedagogiki”. Współpracuję z Fundacją Bio Autyzm w Szczecinie. Prowadzę spotkania dla rodziców dzieci dotkniętych niepełnosprawnością intelektualną, mające na celu zmianę własnego nastawienia rodziców do siebie oraz sytuacji w której się znaleźli. Jestem uczestniczką wielu programów radiowych  i telewizyjnych oraz autorką artykułów z zakresu  rozwoju osobistego, coachingu i interwencji kryzysowej.

 

Czytaj więcej