Teraz szybciej i łatwiej możesz dowiedzieć się jakie nowości znajdziesz w katalogu bibliotecznym naszej uczelni. Sprawdź najnowsze rozwiązanie, które oferuje Biblioteka.

 

W katalogu bibliotecznym systemu Prolib można już korzystać z aktywnej zakładki ''Nowości'': biblioteka.wsb.poznan.pl/news. Rozwiązanie jest dostępne dla wszystkich studentów i wykładowców naszej uczelni. Dzięki zakładce można znaleźć nowości książkowe zakupione przez Bibliotekę w ostatnim czasie.

Dodatkowo zakładka umożliwia też użycie filtrów: "Zakres czasowy" i "Temat", dzięki którym w szybki i łatwy sposób można dotrzeć do pozycji w zakresie interesujących obszarów wiedzy i dziedzin naukowych.

 

"Zachęcamy do cyklicznego przeglądania zasobów biblioteki - nowości wprowadzane są na bieżąco i sukcesywnie przybywają kolejne zakupione tytuły. W okresie od marca do chwili obecnej do systemu bibliotecznego wprowadziliśmy ok. 600 egzemplarzy nowości książkowych m.in. z logistyki, zarządzania, informatyki, rachunkowości, bankowości, marketingu, psychologii, finansów i prawa" - mówi Daniel Ziarkowski, Kierownik Biblioteki.

 

Po zalogowaniu do systemu Prolib warto pamiętać też o możliwości dodawania wybranych pozycji do zakładki "Twoja półka", dzięki której można tworzyć własną listę literatury do wglądu w każdym miejscu i czasie lub do ewentualnego wypożyczenia.

 

W razie pytań i niejasności zapraszamy do kontaktu z Biblioteką mailowo:biblioteka@wsb.szczecin.pl lub telefonicznie 91 452-69-79.

Czytaj więcej