Chcesz studiować za darmo? Skorzystaj z VIS-a

W Wyższej Szkole Bankowej tworzymy możliwości, aby obniżyć koszty związane z opłatą czesnego za studia. Jeśli jesteś maturzystą, z myślą o Tobie przygotowaliśmy Program Very Important Student (VIS), dzięki któremu możesz zarówno na studiach stacjonarnych, jak i niestacjonarnych uczyć się za darmo! Pamiętaj, że nasi studenci, tak jak studenci uczelni publicznych, otrzymują stypendia naukowe, sportowe i korzystają ze studenckich zniżek.

 

_raf7350-kopia_1.jpg„Szczecińska WSB daje swoim studentom możliwość uczenia się za darmo. Skorzystałam z tej okazji i nie musiałam płacić za studia. W WSB funkcjonuje bardzo szeroki system stypendialny. Jesteś dobry w sporcie? Dobrze się uczysz? Tutaj na pewno zostaniesz doceniony”.

Paulina Serwecińska
Absolwentka studiów I stopnia

 

 

Program Very Important Student (VIS) – studiuj za darmo

Skończyłeś szkołę średnią lub technikum z wyróżnieniem? Zdałeś maturę z dobrymi wynikami? A może jesteś finalistą olimpiady przedmiotowej o zasięgu ogólnopolskim lub okręgowym? Jeśli tak, przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie Program VIS.
W nagrodę za Twoje osiągnięcia, zwalniamy Cię z opłaty wpisowej i czesnego w pierwszym semestrze studiów.
Jeśli w pierwszym semestrze uzyskasz wysoką średnią, masz szansę studiować za darmo także w kolejnym.
Program VIS promuje zdolnych uczniów i studentów. Doceniamy w ten sposób Twoje sukcesy.

Zaplanuj wydatki

Gwarantowane czesne stałe to opcja dla Ciebie, jeśli cenisz bezpieczeństwo i stabilność. Plus: stałe czesne przez cały okres studiów. Dzięki temu masz pewność, że wysokość opłat nie ulegnie zmianie.
Gwarantowane czesne stopniowane, czyli płacisz bardzo niskie czesne na pierwszym roku. W ciągu następnych lat opłata stopniowo wzrasta. Plus: gwarantujemy, że opłaty czesnego za wszystkie lata studiów będziesz znał od samego początku i ich wysokość Cię nie zaskoczy.
Elastyczny system opłat to opcja, dzięki której możesz efektywniej zarządzać swoimi wydatkami. Zdecyduj, w ilu ratach chcesz opłacać czesne. Do wyboru są płatności w 2, 10 i 12 ratach lub za cały rok z góry.

Szeroki system stypendialny

Jako student WSB możesz starać się o takie same stypendia, jakie otrzymują studenci uczelni publicznych, m.in.:
naukowe, sportowe, socjalne oraz zapomogi. To sposób na znaczne obniżenie czesnego, a nawet całkowite pokrycie kosztów nauki.

Pierwsi zyskują więcej

Zapisz się na studia już w kwietniu lub maju, a skorzystasz z największych zniżek. Aby zapisać się online, nie musisz mieć kompletu dokumentów (w tym świadectwa maturalnego, które możesz dostarczyć później).

Program zniżkowy WSB

Każdy student WSB za okazaniem legitymacji studenckiej może skorzystać z atrakcyjnych zniżek i preferencyjnych
warunków w obiektach partnerskich, takich jak kawiarnie, restauracje, księgarnie, kina czy centra fitness.

1_5.jpg

25-08-2017