E-uczelnia

2012 - e uczelnia - Magda Karpinska

Magdalena Karpińska
Pełnomocnik Kanclerza ds. PR
„Studia w WSB to przede wszystkim inwestycja, której efekty zauważysz od razu.  Oprócz solidnej i praktycznej wiedzy otrzymujesz ...

zaloguj się do ExtranetuUczelnia on-line
Dla wygody oraz komfortu studenta Uczelnia oferuje m.in.:

  • powiadomienia mailowe o zamówionej książce oczekującej w bibliotece
  • zaliczenia wpisywane on-line do e-indeksu
  • Extranet, dzięki któremu z każdego miejsca na świecie możliwe jest sprawdzenie planu zajęć oraz zdobytych ocen i zaliczeń
  • materiały dydaktyczne i ciekawostki związane z zajęciami dostępne na platformie Moodle.

Wi-Fi
W epoce urządzeń mobilnych, kiedy zwiększyły się możliwości szybkiego pozyskiwania informacji i zapanowała moda na bycie w stałym kontakcie ze znajomymi, w WSB nie mogło zabraknąć bezprzewodowego dostępu do internetu. Studenci otrzymują indywidualne identyfikatory (loginy) oraz hasła, dzięki którym mogą łączyć się z siecią na terenie całej Uczelni i korzystać z internetu bez ograniczeń.

Extranet – przyjazne studiowanie
Extranet to specjalna platforma on-line, dzięki której Uczelnia jest do dyspozycji studenta 24 godziny na dobę. Platforma umożliwia dostęp do planów zajęć, ocen, dokumentów i aktualnych wiadomości.

Więcej informacji w zakładce Logowanie do Extranetu

Wiedza w zasięgu ręki
Poszukiwanie książek, materiałów czy informacji nigdy nie było takie łatwe. Dzięki elektronicznym bazom danych, wirtualnym czasopismom oraz katalogowi bibliotecznemu poszukiwanie wiadomości to czysta przyjemność.
Więcej informacji o wirtualnych bazach danych znajdziesz w zakładce Biblioteka.

E-indeks
E-indeks daje studentom WSB wgląd do wszystkich ocen poprzez system Extranet. Studenci podkreślają praktyczność takiego rozwiązania i jego zalety:

  • są na bieżąco informowani o wynikach egzaminów
  • nie muszą przychodzić na Uczelnię, by uzyskać wpis do indeksu
  • nie tracą czasu, czekając na wpis