Studia podyplomowe

Forma kształcenia od października.

 

Uprzejmie informujemy, że w nowym roku akademickim 2020/2021 zajęcia dla słuchaczy studiów podyplomowych będą realizowane w salach wykładowych.

Ze względu na bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników zajęć prosimy o zachowanie zasad – zasłanianie ust i nosa oraz częste mycie rąk – a także o wzajemną troskę wśród słuchaczy i samokontrolę własnego stanu zdrowia. 

*W zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej oraz w przypadku decyzji władz państwowych, powiatowych lub Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o braku możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych na wszystkich uczelniach, zajęcia dydaktyczne będziemy prowadzić tylko w formule zdalnej. Jesteśmy gotowi na każdy z możliwych wariantów kształcenia!

W związku z decyzją Rządu o wprowadzeniu kolejnych działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i podziałem kraju na obszary czerwone i żółte, z dniem 19 października 2020 r. zostaje wprowadzone ograniczenie kształcenia na studiach I, II stopnia, studiach podyplomowych oraz w innych formach, a także ograniczenie kształcenia doktorantów, realizowanego przez uczelnie oraz inne podmioty prowadzące kształcenie doktorantów w ich siedzibach lub filiach.
Kształcenie prowadzone jest wyłącznie przy użyciu metod i technik kształcenia na odległość (zdalnie). 
Szczegółowe informacje 

Technologiczne udogodnienia

Bez względu na formę kształcenia - stacjonarną, hybrydową czy zdalną, jako słuchacz WSB skorzystasz z takich udogodnień technologicznych, jak:

  • Dostaniesz od nas darmowy dostęp do pakietu MS Office 365, obejmującego popularne aplikacje, takie jak Outlook, Word, PowerPoint, Excel i OneNote, dzięki którym wykładowcy i studenci mogą ze sobą współpracować, bezproblemowo się komunikować i tworzyć zawartość w ramach np. prac projektowych.
  • Materiały do zajęć znajdziesz na platformie Moodle, z której korzystamy od wielu lat. Jej zaletą jest to, że jest sprawdzona przez kilkaset milionów użytkowników na całym świecie i ma wiele rozbudowanych funkcjonalności!

Uczelnia dostępna 24h

Bez względu na formę kształcenia, jako student WSB skorzystasz z takich udogodnień technologicznych, jak:

  • Studenci i wykładowcy WSB mogą korzystać z licznych rozwiązań nowych technologii. Wykłady i ćwiczenia, prezentacje, quizy, a nawet zaliczenia przedmiotów – to wszystko dostępne jest online! Teraz nie musisz jechać przez całe miasto, by spotkać się z promotorem. Wystarczy, że umówisz się na konkretną godzinę i zalogujesz do wirtualnego pokoju!
  • Materiały do zajęć znajdziesz na platformie Moodle, z której korzystamy od wielu lat. Jej zaletą jest to, że jest sprawdzona przez kilkaset milionów użytkowników na całym świecie i ma wiele rozbudowanych funkcjonalności!
  • Będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w symulacjach biznesowych rozgrywanych online, to doskonała możliwość sprawdzenia dotychczasowych umiejętności w boju.

Więcej o możliwościach, jakie przygotowaliśmy dla studentów dowiesz się z zakładki Naukę wspieramy technologią.

 

 

Przygotowani do kształcenia zdalnego!

Podobno są uczelnie, gdzie studenci muszą szukać wykładowcy, by poznać ocenę z egzaminu. W WSB stawiamy na wygodę, dlatego wiele studenckich spraw załatwisz u nas online.

  • Extranet – to wirtualna uczelnia, do której masz dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że skorzystasz z Internetu i zalogujesz się na swoim telefonie lub komputerze. 
  • E-indeks – dzięki niemu w każdej chwili możesz sprawdzić oceny i zaliczenia.
  • Aplikacja mojaWSB – plany zajęć, oceny, numery telefonów, adresy i bieżące informacje z uczelni w Twoim telefonie.
 
opinia
covid19