Marek Adamski

W życiu i pracy niestrudzony orędownik ciągłego kształcenia i rozwoju, przepełniony wiarą iż każdy z nas stworzony jest do wielkich rzeczy a bariery i przeszkody na tej drodze tworzymy sami. Przedsiębiorca i manager, mówca motywacyjny, doradca w biznesie i wykładowca na studiach MBA. Zawodowo praktyk marketingu i zarządzania procesami w organizacji, członek zarządów firm działających na rynku międzynarodowym. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego (ALK) w Warszawie, a także TUCK School of Business (USA) i Ruhr-Universität w Bochum. Członek SPM (Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców) w Warszawie oraz IELA (International e-Learning Association) w Nowym Jorku. Od 17 lat związany z branżą doradczą i inwestycyjną (PWC, Global Analytics Limited, ISB Ltd. PMC Group Polska). Ekspert w budowaniu i wdrażaniu skutecznych strategii rozwoju organizacji w obszarze sprzedaży i marketingu z wieloletnim doświadczeniem zawodowym na rynku polskim i międzynarodowym (Niemcy i USA) . Posiada rozległą wiedzę w obszarze zarządzania procesami w organizacji, w tym zarządzania zmianą. Jako manager wielokrotnie pełnił funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży a także doradcy i członka zarządu. Jako mówca i prelegent, w swoich wystąpieniach w doskonały sposób łączy elementy zarządzania i psychologii z praktyką i wyzwaniami codziennego dnia. Przedstawiane fakty o wnioski, często wynikające z własnych doświadczeń zawodowych, traktuje jako prowokację i przyczynek, skłaniające odbiorców do autorefleksji czy też rewizji własnych postaw i zachowań. O sprawach z pozoru nudnych mówi z pasją i zaangażowaniem, zjawiska trudne uczy jak rozbrajać i oswajać.  

Katarzyna Domańska

Ma 20 lat doświadczenia w zarządzaniu, marketingu i Public Relations, wieloletnią praktykę menedżerską – pracowała zarówno dla międzynarodowych korporacji, koncernów wydawniczych, spółek giełdowych, jak i start up’ów, współpracując z takimi markami jak Disney/Pixar, McDonald’s, BBC, HBO. Wprowadzała nowe firmy, marki i produkty na rynek. Była prezes i dyrektor spółki Think Open, działającej w branży marketingu interaktywnego. Dwukrotnie pełniła funkcję wiceprezesa Polskiego Stowarzyszenia Marketingu, zasiadała również w jury Golden Arrow. Należy do National Philosophical Counseling Association – pierwszego w USA stowarzyszenia skupiającego doradców filozoficznych. Absolwentka certyfikowanego przez ICF programu CoachWise™ oraz szkoły coachingu przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie. Prowadziła szkolenia i warsztaty m.in. dla Informedia Polska, Marketing Communication Academy (MCA), Agory (Rewolucja w komunikacji), a także na WSPiZ im. Leona Koźmińskiego, ostatnio na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Od 7 lat współpracuje z akademią trenerów ASDIMO. Od marca 2017 roku zasiada w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Założycielka serwisu dla przedsiębiorczych kobiet www.coachingwspodnicy.pl oraz studia komunikacji marki www.superbrandme.pl

Iwona Kordjak

Prawnik, doradca podatkowy, redaktor naczelna pisma branżowego. Coach certyfikowany przez ICC, przedsiębiorca, trener biznesu, mentor, ekspert Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, konsultantka w zakresie wspierania efektywności osobistej. Prowadziła setki procesów coachingowych przeprowadzających przez proces zmiany w obszarze kompetencji pracowniczych i menadżerskich lub life coachingu. Związana z marka ASDIMO Anna Kunicka, działająca zgodnie z koncepcją Logodydaktyki oraz właścicielka firmy Pracownia Charakteru. Pomaga ludziom i firmom zrealizować zaplanowane cele, zwiększyć skuteczność poprzez dostarczenie narzędzi do bezpiecznego wprowadzania potrzebnych zmian, uświadomionej skutecznej komunikacji, wdrażania kultury wartości w organizacjach oraz wspierania w godzeniu ról życiowych i pokonywaniu kryzysów. Pracuje ze spółkami i wspólnikami nad wdrażaniem sprawiedliwych i skutecznych relacji w biznesach prowadzonych przez wspólników.

 

Agnieszka Kazuś – Musiał

Prezes DBL Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o. i Członkini Zarządu DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o., Właścicielka Kazus Partner, laureatka Plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza Wielkopolski Roku 2012 oraz konkursu literackiego „Ja, kobieta przedsiębiorcza”, Członkini Klubu Kobiet Przedsiębiorczych od 2008 Absolwentka filologii germańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Zarządzania Przedsiębiorstwami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Autorka licznych wystąpień publicznych, debat, artykułów branżowych. Pisze opowiadania i wiersze oraz z sukcesem współzarządza spółkami, w których filarem jest praca zespołowa. Absolwentka rocznego programu ASDIMO Metamorfoza Iwony Majewskiej –Opiełki. Zafascynowana rozwojem osobistym w życiu kieruje się wytrwałym dążeniem do celu, odważnie szuka rozwiązań poza sobą oraz wychodzi poza wcześniej przyjęte normy. Chętnie wprowadza zmiany i nie boi się wyzwań. Kropla drąży skałę - to jej motto życiowe.

Anna Kunicka

Za sukcesem każdej organizacji stoi Człowiek. Te słowa towarzyszą jej w rozwoju, pracy zawodowej i wielu innych aktywnościach życiowych. W swoich działaniach wspiera, motywuje i pomaga osiągać sukcesy poprzez budowanie poczucia własnej wartości oparte na poczuciu obfitości i pozytywnym myśleniu. Uczy proaktywnego działania z pasją i zaangażowaniem, brania odpowiedzialności za swoje życie, podejmowania świadomych wyborów i spójności wewnętrznej. Logodydaktyka towarzyszy jej w każdym momencie życia. Uważa ją za najlepszą, spójną koncepcję, która pokazuje rozwiązania bez analizy psychologicznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kierowaniu Biurem Zarządu uczy budowania relacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy. Swoją wiedzę zdobytą podczas studiów na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu poszerzałam kończąc, między innymi: Studium Doskonalenia Umiejętności Menadżerskich w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów a także studia podyplomowe z zakresu controllingu, marketingu i zarządzania ludźmi.

Od 2016 roku właścicielka marki ASDIMO i kontynuatorka działalności Akademii Skutecznego Działania Iwony Majewskiej – Opiełki.