Studia niestacjonarne w salach wykładowych

 

W trakcie zjazdów spotkasz się z wykładowcą oraz pozostałymi uczestnikami osobiście. W przypadku decyzji Ministerstwa Edukacji i Nauki o braku możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych, zajęcia dydaktyczne będą prowadzone zdalnie. 

tradycyjny

Nieruchomości – ich wybór, zakup, sprzedaż – zawsze wiążą się z dużymi emocjami i... dużymi sumami. Jest tak nie bez przyczyny. Wybór miejsca zamieszkania determinuje przecież wszystkie kolejne wybory, bezpośrednio wpływa na naszą codzienność. Podobnie jest z zakupem inwestycyjnym – od jego trafności zależy nasza przyszłość. Dlatego właśnie pośrednik w obrocie nieruchomościami jest da wielu tak ważną postacią.

Od jego profesjonalizmu, doradztwa, znajomości rynku zależeć będzie bardzo wiele. Dobry pośrednik posiada szeroką wiedzę – z zakresu prawa, ekonomii, ale też komunikacji czy budowania relacji. Studia na WSB pozwolą Ci stać się pośrednikiem godnym pełnego zaufania.

Podstawowym celem studiów jest nabycie przez uczestników kompetencji niezbędnych do poruszania się po rynku nieruchomości w charakterze osoby zawodowo zajmującej się obrotem nieruchomościami:

 • nabycie wiedzy z zakresu aktualnych przepisów prawa obowiązujących w Polsce,
 • umiejętność interpretowania przepisów dotyczących obrotu nieruchomościami.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek i chcesz dowiedzieć się więcej w kwestiach merytorycznych (np. planu zajęć czy programu studiów) skontaktuj się z nami bezpośrednio - dsp@wsb.poznan.pl

 

Natomiast w sprawach związanych z rekrutacją (np. ilości dostępnych miejsc czy terminy składania dokumentów) skontaktuj się z naszym biurem rekrutacji, do którego kontakt uzyskasz na dole strony.

kontakt

Korzyści?

 • Wszechstronne przygotowanie do zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami z zakresu prawa, ekonomii, marketingu, dokumentacji i komunikacji.
 • Zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na samodzielne funkcjonowanie na rynku nieruchomości.
 • Zajęcia z inwestorami rynków nieruchomości.

Dla kogo?

 • Studia adresowane są zarówno do osób zajmujących się już nieruchomościami obrotem nieruchomościami i pragnących poszerzyć swoją wiedzę o nieruchomościach, jak i osób, które zamierzają wejść na rynek.
 • Dzięki bogatemu szerokiemu programowi uczestnicy studiów uzyskają niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną o rynku nieruchomości i jego funkcjonowaniu.

 

Co zyskujesz?

 • Poznasz podstawy teorii i praktyki skutecznego obrotu na rynku nieruchomości.

 • Zdobyta wiedza i umiejętności umożliwią Ci samodzielne wejście na rynek nieruchomości lub udoskonalą już posiadany warsztat.

 

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 15 sierpnia
studia
335 zł
310 zł
miesięcznie

Zapisując się do 15 sierpnia, zyskujesz 700 zł: 

 • 300 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego, 
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz więcej. Twoja zniżka wyniesie 900 zł

 • 500 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego, 
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Pośrednictwo w obronie nieruchomościami w WSB w Poznaniu.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 150
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Marcin Lewandowski
dr Michał Sopiński
Piotr Dobrowolski
Marcin Lewandowski

Prawnik. Aktywny inwestor, zarówno na rynkach tradycyjnych jak i alternatywnych. Entuzjasta nowych technologii (bitcoin i technologia blockchain). Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Rzeczoznawca Majątkowy nr 5204. Absolwent CCIM Institute Chicago. Wieloletni wykładowca Wyższej Szkoły...

dr Michał Sopiński

Inwestor rynków nieruchomości, wykładowca, menedżer. Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w ekonomicznych aspektach obsługi rynków nieruchomości, inwestycjach kapitałowych, metodach oceny ich efektywności. Wykłada na studiach...

r. pr Piotr Dobrowolski

Specjalizuje się w zagadnieniach prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki działalności związków zawodowych, sporów zbiorowych, działalności rad pracowników. Szereg podmiotów gospodarczych korzysta z jego usług mając na uwadze doświadczenie w rozwiązywaniu sporów...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji Studiów Podyplomowych

13 sierpnia oraz 15 sierpnia biuro rekrutacji będzie nieczynne

budynek GG, pokój 03, parter
ul. Powstańców Wielkopolskich 5
61-895 Poznań

E-mail: rekrutacja-sp@wsb.poznan.pl
Tel.: 61 655 33 00 532 795 478

Godziny otwarcia:
 • pn-wt: 09:00-16:00
 • śr: 10:00-15:00
 • cz-pt: 09:00-16:00
 • so: 10:00-14:00
Pobierz stronę do PDF