Jakub Marczak

Posiada wieloletnie szerokie doświadczenie w jakości farmaceutycznej. Pracował jako Menadżer ds. Doskonalenia i Lean w branży meblerskiej, skupiają się głównie na metodyce Lean Manufacturing. Obecnie na stałe zatrudniony jako Ekspert Operational Excellence i Zarządzania Zmianami w Biznesie w branży farmaceutycznej. Współpracuje również z firmami z branż spożywczej, medycznej i kosmetycznej przy wdrażaniu narzędzi i metodyki Lean. Absolwent Biotechnologii na UP w Poznaniu, studiów podyplomowych z Zarządzania Jakością na Politechnice Poznańskiej oraz Zintegrowanych Systemów Informatycznych w WSB w Poznaniu, studiował również Zarządzanie na UE w Poznaniu.

Krzysztof Firlik

Dyrektor ds. Zarządzania Projektami, konsultant i trener w Perfectus Group sp. z o.o. Certyfikowany trener biznesu od 8 lat związany z doskonaleniem procesów wg Lean Management. Przeprowadził ponad 1000 godzin szkoleń i projektów doskonalących dla klientów z branży produkcyjnej, usługowej, IT, szpitali i urzędów. Jako mentor wspierał realizację ponad 70 projektów doskonalących w oparciu o arkusz A3. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji i optymalizacji procesów w Polsce i we Francji. Pracował m.in. jako Lean Manager czy kierownik działu inżynieryjnego. Doświadczenie w doskonaleniu procesów w różnych branżach pozwala mu na szerokie inspirowanie klientów, a także nietuzinkową adaptację narzędzi Lean zgodnie z potrzebami klientów.

wykładowca
Tomasz Leśniewicz

Właściciel SIGMA Value Consulting oraz twórca bloga SIGMA Value Blog - Dane, narzędzia Six Sigma i poprawa jakości

Lean Six Sigma Master Black Belt z ponad 10-letnim doświadczeniem w obszarze doskonałości operacyjnej zdobytym w obszarach produkcji, usług oraz rozwoju produktów. Praktyk, który w trakcie swojej kariery zawodowej zapewnił organizacjom ponad 20 milionów złotych oszczędności. Prowadził projekty i konsultacje dla takich firm jak: BorgWarner, Kongsberg Automotive, Indesit, PBF - Polish Bearings Factory, Cargill, Volvo, Whirlpool, UBS, Fritz Hansen, KraftHeinz, ArcelorMittal. 

Trener posiadający wiedzę specjalistyczną w zakresie narzędzi doskonalenia procesów, który przeszkolił do tej pory ponad 400 ekspertów. Lider zmian, który wykorzystuje narzędzia do stymulowania zmian organizacyjnych, kulturowych i procesowych oraz zapewnia stały rozwój umiejętności.