Studia II stopnia online to odpowiedź na potrzeby osób, które chcą uzyskać tytuł magistra, ale nie mają możliwości przyjeżdżania na uczelnię w wyznaczonych terminach. Studia w trybie online umożliwiają łączenie nauki z obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi. Samodzielnie decydujesz kiedy i gdzie się uczyć. Potrzebujesz jedynie komputera lub tabletu z dostępem do internetu, całą resztę znajdziesz na platformie do nauki.

Studia w trybie online to inna forma studiów niestacjonarnych. Po zakończeniu nauki otrzymujesz więc dokładnie taki sam dyplom jak studenci uczący się trybem niestacjonarnym. Wszystkie wykłady dostępne są na internetowej platformie Moodle przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Znajdziesz tam również materiały niezbędne do zajęć i interaktywny podręcznik. Z wykładowcami możesz się skontaktować mailowo lub przyjechać w wyznaczonym dniu na konsultacje na uczelni. 

Nauka na studiach II stopnia w trybie online trwa 2 lata, czyli tyle samo ile studia realizowane w tradycyjnym trybie. I tak jak na zwykłych studiach, na koniec każdego semestru musisz zdać egzaminy końcowe, z których otrzymasz ocenę.

Studia II stopnia online

W trybie online w Wyższej Szkole Bankowej możesz studiować na kierunku:

Dla kogo?

Studia II stopnia online są idealnym rozwiązaniem dla osób, które ukończyły studia I stopnia, chcą kontynuować naukę na studiach magisterskich, ale ich tryb życia nie pozwala na uczestniczenie w zajęciach w standardowym trybie:

  • często podróżujące prywatnie lub służbowo,
  • prowadzące nieregularny tryb życia, wykluczający regularne dojazdy na zajęcia,
  • z niepełnosprawnościami lub chorobami uniemożliwiającymi pojawianie się na terenie uczelni,
  • rodzice małych dzieci, wymagających stałej opieki,

Co zyskujesz?

  • realizujesz ten sam program, co na studiach w trybie tradycyjnym,
  • samodzielnie planujesz kiedy i gdzie się uczysz - w zależności od swoich możliwości,
  • studiujesz tam, gdzie Ci wygodnie - podczas wyjazdu służbowego, w domu czy w kawiarni, 
  • wszystkie materiały i wykłady są dostępne od razu po zalogowaniu do platformy Moodle,
  • nie tracisz czasu na dojazdy na uczelnię.

Sprawdź wersję próbną

Jeśli ciągle nie jesteś pewien czy studia online są dla Ciebie, wypełnij formularz, a na podany w nim adres e-mail otrzymasz dane do logowania do wersji próbnej zajęć.