Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi w trybie online to innowacyjna oferta, dzięki której na drugim roku realizowany jest program studiów podyplomowych w ramach przedmiotów specjalnościowych na studiach II stopnia. Dodatkowo cała nauka odbywa się online za pośrednictwem komputera z dostępem do internetu - możesz uczyć się z dowolnego miejsca!

Co zyskujesz?

W dwa lata realizujesz program studiów II stopnia oraz studiów podyplomowych - na koniec uzyskujesz 2 dyplomy!
Płacisz tylko jedno czesne, które jest korzystniejsze cenowo niż wybór tych studiów każdych z osobna.
Możesz uczyć się o dowolnej porze dnia lub nocy i nie tracisz czasu na dojazdy na uczelnię - platforma Moodle dostępna jest 24/7, więc uczysz się kiedy chcesz i gdzie Ci najwygodniej!
Realizujesz ten sam program, co na studiach w formie tradycyjnej - niestacjonarnej, więc dostajesz taki sam dyplom jak inni studenci.

Jak wygląda nauka na studiach online?

Jak wygląda nauka na studiach online?

  1. Po zalogowaniu na platformę internetową Moodle otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów powiązanych z Twoim kierunkiem. Możesz z nich korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
  2. Zajęcia są w formie interaktywnych wykładów z każdego przedmiotu obowiązującego na danym kierunku (zobacz przykładowe wykłady: zapisz się na wersję demo).
  3. W trakcie wykładów, dokładnie tak jak na tradycyjnych studiach, masz do wykonania ćwiczenia, które mają ułatwić zrozumienie i zapamiętanie materiału, przedstawionego przez wykładowcę.
  4. Na koniec wykładu musisz rozwiązać test podsumowujący ile udało Ci się zapamiętać - bez obaw, możesz podejść do niego kilka razy!

5. Niektóre zajęcia wymagają pracy grupowej: przedyskutowania lub przygotowania wspólnego projektu przez studentów z Twojej grupy. Do tego celu zostało przygotowane forum dyskusyjne, za pomocą którego masz kontakt z innymi studentami.

 

6. Do dyspozycji masz również interaktywny podręcznik zawierający materiały z zajęć. Jeśli wygodniej Ci korzystać z papierowej wersji, w każdej chwili możesz go wydrukować. 

 

7. Każdy przedmiot kończy się kolokwium. Na ocenę składa się punktacja z szeregu aktywności wykonywanych w trakcie trwania kursu łącznie z kolokwium.  Kolokwium i egzamin semestralny odbywają się jednego dnia w siedzibie uczelni po każdym semestrze.

 

8. Jeśli potrzebujesz skonsultować się z wykładowcą, możesz to zrobić przez forum dyskusyjne, kontakt mailowy lub przyjechać w wyznaczonym terminie na konsultacje na uczelni.

Studia w trybie online

W ramach studiów II stopnia z podyplomowymi online w Wyższej Szkole Bankowej możesz studiować na kierunku:
Zarządzanie 

Dla kogo?

Studia II stopnia z podyplomowymi online są idealnym rozwiązaniem dla osób, które ukończyły studia I stopnia, chcą kontynuować naukę, ale ich tryb życia nie pozwala na uczestniczenie w zajęciach w standardowym trybie:

  • często podróżujące prywatnie lub służbowo,
  • prowadzące nieregularny tryb życia, wykluczający regularne dojazdy na zajęcia,
  • z niepełnosprawnościami lub chorobami uniemożliwiającymi pojawianie się na terenie uczelni,
  • rodzice małych dzieci, wymagających stałej opieki,

Sprawdź wersję próbną

Jeśli ciągle nie jesteś pewien czy studia w trybie online są dla Ciebie, wypełnij formularz, a na podany w nim adres e-mail otrzymasz dane do logowania do wersji próbnej zajęć.