Dlaczego WSB

Najczęściej wybierane uczelnie niepubliczne w Polsce

Pierwsza Wyższa Szkoła Bankowa powstała ponad 27 lat temu. Przez ten czas bardzo się zmieniliśmy. Z małej, lokalnej szkoły wyższej staliśmy się najczęściej wybieraną marką uczelni niepublicznych w Polsce. Do tej pory zaufało nam 400 000 studentów i absolwentów.

 

Uczelnie WSB znajdziesz w 11 miastach w Polsce. Mamy bogatą ofertę kierunków, a studiując u nas, zyskujesz praktyczną wiedzę i dyplom rozpoznawany przez pracodawców.

Miejsce spotkań praktyków

Spotkasz u nas ciekawych i oryginalnych ludzi – biznesmenów i praktyków, którzy na co dzień pracują w firmach. Nasi wykładowcy to ludzie z pasją i z ogromną wiedzą, którym radość sprawia dzielenie się nią ze swoimi studentami.

Czas na studia, czas na pracę, czas na życie

Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Dlatego zajęcia masz tylko w soboty i niedziele, średnio w co drugi weekend, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez 3-4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym.  Staramy się również, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek.

Zdobywaj przydatne umiejętności!

To, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. Dobrze wiemy o tym, jakie umiejętności musi nabyć student, aby w przyszłości ubiegać się o wymarzone stanowisko. Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem case studies i ma formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach. W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy.
 

Jeśli wybierzesz Wyższą Szkołę Bankową:

Będzie Ci łatwiej pogodzić studia z pracą dzięki programom dopasowanym do trybu życia osób aktywnych zawodowo.
Na zajęciach spotkasz uznanych wykładowców akademickich i praktyków biznesu.
Będziesz uczył się w dobrze wyposażonych salach i laboratoriach z dostępem do specjalistycznego oprogramowania.
Możesz liczyć na sympatyczną obsługę, która pomoże Ci sprawnie załatwić wszystkie formalności związane ze studiami.
Dzięki elastycznemu systemowi opłat sam zdecydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia.

Formuły studiowania do wyboru

Masz możliwość wyboru kilku form studiowania w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Sam podejmujesz decyzję, która z nich najbardziej Tobie odpowiada. 

 

Studia I i II stopnia 

 

  • Stacjonarne 
  • Niestacjonarne
  • Hybrydowe
  • Online asynchronicznie

Dowiedz się więcej!

 

Studia podyplomowe

 

  • Studia stacjonarne 
  • Studia online synchroniczne 
  • Studia online asynchroniczne

Dowiedz się więcej!