Certyfikaty Franklin University

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu współpracuje z Franklin University – amerykańską uczelnią z siedzibą w Columbus w stanie Ohio. Dzięki temu stała się Akredytowanym Ośrodkiemi Edukacyjnym (Approved Education Provider) i może prowadzić kursy, które dają możliwość uzyskania dodatkowego certyfikatu tej amerykańskiej uczelni.

logo_franklin.jpgFranklin University to amerykańska uczelnia prywatna z siedzibą w Columbus w stanie Ohio, założona w 1902 roku. Franklin University jest partnerem strategicznym Grupy WSB. Współpraca pomiędzy uczelniami została zapoczątkowana w roku 2008 uruchomieniem wspólnego polskojęzycznego programu MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Od tego czasu współpraca rozwinęła się, obejmując m.in. wymianę kadry dydaktycznej, stypendia dla studentów i program anglojęzyczny Franklin University MBA. WSB są w grupie licznych zagranicznych partnerów Franklin University, które współpracuje z uczelniami z całego świata, m.in. z Wietnamu, Chin, Omanu, Macedonii, Ukrainy i Słowacji. Więcej informacji o Franklin University możesz znaleźć na stronie stronie polskojęzycznej www.franklinuniversity.pl

Co wyróżnia kursy Franklin University :

  • amerykańskie metody nauczania nastawione na interakcję i osiąganie efektów kształcenia już podczas zajęć
  • case study i ćwiczenia z rynku amerykańskiego
  • bezpłatne materiały dydaktyczne
  • zajęcia prowadzone w oparciu o materiały Franklin University
  • kadra dydaktyczna przeszkolona i pracująca według amerykańskich standardów
  • oficjalny certyfikat potwierdzający zdobycie wiedzy i umiejętności

Warunkiem uzyskania certyfikatu Franklin University jest:

  • czynny udział w całości zajęć,
  • zaliczenie testu końcowego - test rozwiązywany jest pod koniec zajęć (trwa ok. 15 minut ),
  • uiszczenie opłaty administracyjnej - koszt certyfikatu – 310 zł.

Tematy szkoleń, które objęte będą certyfikacją Franklin University:

Certyfikat amerykański
Osoby chcące uzyskać potwierdzenie zdobytej wiedzy mają możliwość zdobycia oryginalnego certyfikatu Franklin University. Każdy certyfikat jest imienny, posiada numer seryjny i jest wpisany w rejestr certyfikatów dostępny na stronie internetowej Franklin University. Koszt wystawienia certyfikatu przez amerykańską uczelnię wynosi 310 zł. O wystawienie certyfikatu można wnioskować nawet do roku od ukończenia studiów podyplomowych w WSB.

Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z ramienia WSB Poznań, a dodatkowo chętni będą mogli uzyskać certyfikat Franklin University spełniając powyższe warunki uzyskania certyfikatu.