Studia jednolite magisterskie

Prawo magisterskie

Prawo magisterskie
Synteza wiedzy i doświadczenia
Zobacz jak Wyższa Szkoła Bankowa łączy profesjonalną wiedzę i doświadczenie praktyków z przyjazną atmosferą studiowania.

Wiemy, że wielu naszych studentów to osoby, które pracują, mają rodzinę, obowiązki lub absorbujące hobby. Dlatego też, program studiów układamy w sposób, który gwarantuje nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym.

czas_na_studia_infografika.png

Studia jednolite magisterskie
Trwające 5 lat studia zawodowe, kończące się uzyskaniem tytułu magistra. W Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu możesz wybrać studia jednolite magisterskie na kierunku:

Wybierz studia polecane przez pracodawców - zdobądź dyplom magistra na studiach jednolitych magisterskich. Wybierz Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu, która jest najbardziej cenioną przez pracodawców uczelnią niepubliczną w Wielkopolsce (ranking Wprost nr 13/2015)

Studia w WSB są polecane przez pracodawców! 

Dlaczego warto wybrać studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu?

  • mamy ponad 22-letnie doświadczenie w branży edukacyjnej
  • uczelnia polecana jest przez pracodawców (źródło: ranking "Wprost" 2015)
  • jesteśmy największą uczelnią niepubliczną w Wielkopolsce, o czym świadczy liczba rekrutowanych co roku studentów
  • zdobywasz doświadczenie zawodowe podczas staży i praktyk, a uczelniane Biuro Karier i Praktyk organizuje dla Ciebie dodatkowe szkolenia, warsztaty i sesje coachingowe
  • jesteśmy przyjazną uczelnią - dobra organizacja studiów, przyjazna obsługa w Dziekanacie, Biurze Karier, Bibliotece i Centrum Współpracy Międzynarodowej
  • jesteśmy uczelnią praktyczną - opracowujemy program nauczania z praktykami i pracodawcami

Zdobądź dyplom uczelni, której zaufało 270 000 studentów i absolwentów.

Studia jednolite magisterskie trwają 5 lata (10 semestrów). Pierwsze 2 lata to przede wszystkim zdobywanie wiedzy i nabywanie umiejętności niezbędnych dla studentów na danym kierunku. To także czas na to, by zastanowić się nad tym, czym chcesz zajmować się w przyszłości. Przez kolejne 3 lata zdobywasz wiedzę i umiejętności z konkretnej specjalności.