Studiuj i pracuj

Rafał Piotrowski Studiuj i pracuj Poznań

Rafał Piotrowski
Student WSB w Poznaniu
Dla kogoś, kto łączy naukę z pracą, dobra organizacja studiów to podstawa. Ogromnym ułatwieniem jest Extranet. Dzięki niemu bez żadnego problemu mo...

Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Dlatego zajęcia masz tylko w soboty i niedziele, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez 4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym. Staramy się również, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek. Sprawdź ofertę WSB.

 

Zainwestuj w dobre studia

 

zainwestuj-w-studiateb_0.pngNa naszych studiach spotkasz najlepszą kadrę dydaktyczną, wygodne przestrzenie do nauki, strefy relaksu, możliwość korzystania z nowoczesnych sprzętów multimedialnych, dostęp do bogatych zbiorów bibliotecznych, a także szansę nauki na partnerskich uczelniach zagranicznych. Na terenie uczelni masz stały i nieograniczony dostęp do internetu.

 

 

 

Zdobywaj przydatne umiejętności

 

 

studiuj-pracuj_0_0_0.pngTo, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. To oni wiedzą najlepiej, jakie umiejętności musi nabyć student, aby w przyszłości ubiegać się o wymarzone stanowisko.Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem case studies i ma formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach. W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy.

 

 

Zwiększaj swoje kompetencje

 

dobra-organizacja_0_0.png

Jako student WSB możesz brać udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach.

 

 

 

 

Dzięki nim nauczysz się m.in.:

  • technik szybkiego uczenia się, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem
  • skutecznego zarządzania czasem
  • przygotowywania dokumentów aplikacyjnych.

Na kursach językowych podszkolisz swoje umiejętności lingwistyczne, a w kołach naukowych zrealizujesz swoje pierwsze projekty.