Studia polecane przez pracodawców

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa szkół wyższych w Polsce. Jak wynika z rankingów Wprost zarówno w 2013 jak i 2014 roku WSB zostały ocenione jako najbardziej ceniona wśród pracodawców grupa uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnia oferuje szeroki wybór studiów i praktyk zawodowych, ścisłą współpracę ze światem biznesu i wiedzę przekazywaną przez wykładowców - praktyków.

 

 

To nie my mówimy, że jesteśmy najlepsi – tak mówią o nas innilogo_wprost.png
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu najbardziej cenioną przez pracodawców uczelnią niepubliczną w Wielkopolsce!

Według rankingu tygodnika „Wprost” (nr 13/2015), Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, wraz z wydziałami zamiejscowymi w Chorzowie i Szczecinie, jest jedną z trzech, najbardziej cenionych przez pracodawców, niepubliczną uczelnią wyższą w Polsce. Jednocześnie jest numerem 1 w  Wielkopolsce!

W badaniu udział wzięli prezesi, dyrektorzy działów HR i headhunterzy z ponad pięciuset największych polskich firm. Pytania dotyczyły profilu wymarzonego pracownika: jaką, ich zdaniem, uczelnię i kierunek studiów powinien ukończyć, aby mieć największe szanse na zdobycie zatrudnienia w danej branży.

Praktyki i staże – kształcimy praktycznie!
Warto wiedzieć, że Wyższe Szkoły Bankowe aktywnie uczestniczą w regionalnym życiu gospodarczym. Dzięki temu posiadają szeroką bazę partnerów biznesowych i dają swoim studentom dostęp do staży i praktyk – zdobyta w ten sposób wiedza ma ogromną wartość.

Jeżeli więc chcesz wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy, sprawdź  możliwości jakie Wyższe Szkoły Bankowe dają swoim studentom podczas studiów. Skorzystaj z oferty praktyk i staży organizowanych w dużych firmach, dzięki którym:

  • zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenie,
  • sprawdzisz swoją wiedzę teoretyczną,
  • nawiążesz nowe kontakty biznesowe
  • poznasz zasady funkcjonowania przedsiębiorstw

Sprawdź ofertę praktyk i staży w WSB w Poznaniu

Współpracujemy z biznesem
Wzajemne przenikanie się świata nauki i biznesu sprawiło, że w Wyższej Szkole Bankowej studenci zdobywają wiedzę połączoną z praktyką ekspertów. Niektóre kierunki studiów zostały objęte patronatem przedsiębiorstw, a zajęcia prowadzone są przez doświadczonych przedsiębiorców. Takie hybrydowe spojrzenie na proces nauczania powoduje, że staje się ono efektywne i praktyczne.

Na stałe współpracujemy z:
sila-grupy-partnerzy-biznesowi.png

Poza tym Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu jest członkiem stworzyszeń:

bcc_0.jpg