Wiosenna edycja targów pracy Career EXPO w Poznaniu już wkrótce

targi_pracy_18.04.jpg

Career EXPO to jedyne targi pracy, które gromadzą pracodawców, zainteresowanych zatrudnieniem zarówno studentów i absolwentów, jak i doświadczonych specjalistów z różnych branż. Podczas targów 18 kwietnia w Pawilonie nr 15 MTP będziemy mieli możliwość m.in. bezpośredniego porozmawiania z rekruterami niemal 50 firm z różnych branż, bezpłatnego spersonalizowania dokumentów aplikacyjnych, a także wzięcia udziału w setkach darmowych szkoleń, które zbliżą nas do wymarzonej pracy.

Korzyści z rozmowy

W tej edycji Career EXPO czekać będzie na nas blisko dwa tysiące przedstawicieli firm z sektorów finansowego, customer service, IT, logistycznego, automotive, produkcyjnego i wielu innych. O możliwościach podjęcia zatrudnienia porozmawiamy m.in. z rekruterami firm takich jak Nesperta, Allegro, O-I czy John Deer. Warto zapoznać się z listą pracodawców na stronie organizatora www.careerexpo.pl i sprawdzić, do jakich działów poszukują obecnie pracowników - w ten sposób nie przegapimy żadnej interesującej oferty.

Szybkie Rekrutacje

Na liście firm, które zgłosiły chęć udziału w Szybkiej Rekrutacji w Poznaniu jest 6 firm. Przychodząc na targi pracy Career EXPO, możemy więc błyskawicznie zostać pracownikiem m.in. McKinsey, O-I czy Eurocash. Żeby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną w niezobowiązującej atmosferze targów, wystarczy zarejestrować się przez stronę www.careerexpo.pl, zaznaczyć interesujące nas miasto, wypełnić CV i aplikować do wybranej firmy, a następnie czekać na akceptację lub odrzucenie naszej kandydatury przez rekrutera.

Darmowe szkolenia, prelekcje i konsultacje

Każdy zarejestrowany uczestnik Career EXPO otrzymuje możliwość wzięcia udziału w nieograniczonej liczbie darmowych szkoleń i prelekcji organizowanych w trakcie wydarzenia. Do wyboru jest niemal 50 szkoleń o różnorodnej tematyce - począwszy od sposobów na skuteczną komunikację i prezentację, poprzez poszukiwanie w sobie naturalnego talentu, a nawet naukę emisji głosu - oraz 6 prelekcji, w których udział biorą doświadczeni rekruterzy i praktycy biznesu.

Szczególnie ciekawie zapowiada się prelekcja Andrzeja Tucholskiego, z której nie tylko dowiemy się, jak znaleźć swoje miejsce w życiu, ale będziemy mogli dodatkowo obserwować na żywo niezwykłą technikę graphic recording, czyli zapisu słów w formie rysunków.

Pomiędzy udziałem w kolejnym szkoleniu i prelekcji, warto również udać się do Strefy Rozwoju, gdzie  specjaliści z InfoPraca.pl będą prowadzić bezpłatne konsultacje dokumentów aplikacyjnych oraz wykonywać profesjonalne zdjęcia do CV.

Atrakcje i konkursy

Organizatorzy oraz wystawcy przygotowali również mnóstwo dodatkowych atrakcji i konkursów dla uczestników targów w Poznaniu. Właściciele pierwszych 3000 pobranych biletów mogą wziąć udział w konkursie głównym, w którym do wygrania będzie m.in. weekendowy wyjazd dla dwóch osób do Hotelu Marena, czytniki Kindle i powerbanki.

Nie daj się nudnej pracy! Zarejestruj się na stronie https://careerexpo.pl/rejestracja/poznan, pobierz darmowy bilet wstępu i skorzystaj z możliwości, jakie daje ci Career EXPO.

Targi pracy Career EXPO
18 kwietnia 2018
Poznań, Pawilon nr 15 MTP
godz. 10:00-18:00

 

18-04-2018