Spotkania z praktykami - próbka zajęć studiów podyplomowych - już 28 września

660.jpg

 

Już 28 września zapraszamy na kolejne "Spotkania z praktykami". Tym razem będzie można wziąć udział w próbce zajęć z takich obszarów jak coaching, HR, sprzedaż i zarządzanie.

button-formularz.jpg

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy online -->

Program:

  • 17:00-18:30 (sala 101) "Co jest Twoją największą siłą? Odkryj atuty postaw: introwertycznej i ekstrawertycznej" - Marlena Urbaniak
  • 17:00 - 18:30 (sala 102) "Motywacja... Jak motywować pracowników z różnych pokoleń?" - dr Marcin Żółtak
  • 18:30 - 20:00 (sala 101) "Lean Management, czyli paradoks efektywności" - Zbigniew Jarząbek
  • 18:30 - 20:00 (sala 102) "Mowa windująca jako klucz do zaistnienia w świadomości klienta i wsparcia sprzedaży" - Marcin Fijoł

 

Wykładowcy:

kolka.pngMarlena Urbaniak 
Menedżer z bogatym, ponad 17 letnim doświadczeniem w dużej instytucji finansowej na różnych szczeblach zarządzania, od Oddziału po Centralę. Zarządzała m.in. obszarem/ zespołem: Projektem HR, Strategii i rozwoju, Obsługi i Wsparcia Klienta, Projektem Przygotowania i wdrożenia Call Center/ Help desk dla e-Klientów.
Od ponad 6 lat wykładowca/ trener w Wyższe Szkole Bankowej w Poznaniu na Studiach Podyplomowych, Studiach I i II stopnia oraz promotor projektów dyplomowych z obszaru umiejętności menedżerskich, funkcji personalnych. Współpracuje również, jako Trener biznesu w obszarze umiejętności menedżerskich, funkcji personalnych, rozwoju pracowników. Autor programów szkoleniowych z elementami coachingu. Doradca w obszarze HR, m.in. diagnozy organizacji w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi, opracowywania i wdrażania Strategii Personalnych.

Akredytowany Konsultant Insights Discovery® - międzynarodowej metody rozwoju efektywności oraz Praktyk metody coachingowej Points Of YouTM. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Studiów podyplomowych Psychologii Zarządzania, Coachingu oraz MBA Zarządzania Zasobami Ludzkimi.  

Ukończyła kilkanaście szkoleń, m.in. z obszaru zarządzania zespołem, zarządzania sprzedażą, profesjonalnej obsługi Klienta, zarządzania projektami Prince2, zarządzania Projektami PMBok. 
 

kolka2.pngdr Marcin Żółtak
Konsultant rozwoju organizacji, coach i psychoterapeuta. W 1996 ukończył Wydział Studiów Edukacyjnych UAM. Specjalizuje się w doradztwie organizacyjnym związanym z wprowadzaniem zmian i rozwoju organizacji, przy wykorzystaniu metod partycypacyjnych. Ukończył w Wielkiej Brytanii  studia „Dynamika Systemów Społecznych – zarządzanie zmianami w organizacji” oraz „Zarządzanie zmianą i rozwojem organizacji w ujęciu systemowym”. Posiada certyfikat konsultanta rozwoju organizacji ISC.  Prowadzi projekty doradcze dla organizacji biznesowych oraz instytucji, między innymi dla: Bonduelle, Castorama, Beb Braven, Henkel, Bahlsen, Philips, Volvo, Junkers, Comarch.

 

kolka4.pngZbigniew Jarząbek
Ekspert Lean, trener wewnętrzny, audytor. Ukończył Biotechnologię na Politechnice Śląskiej, a w roku 2001 na Uniwersytecie Śląskim uzyskał tytuł doktora nauk biologicznych w dziedzinie biochemii. Od 12-tu lat praktyk Lean, zawodowo związany z sektorem farmaceutycznym. W roku 2005 certyfikowany jako Black Belt, od tego czasu prowadził liczne projekty usprawniające w działach Jakości, Produkcji i Logistyki. Współautor publikacji na temat Lean, opiekun prac magisterskich na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, autor wykładów na temat Lean i SixSigma na Politechnice Poznańskiej. Pracował jako Ekspert Lean, Menadżer Lean, Koordynator Laboratorium, a obecnie pełni funkcję Kierownika Projektu.

kolka3.pngMarcin Fijoł
trener biznesu wywodzący się z branży marketingowej, w której swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w kraju oraz za granicą pracując zarówno po stronie agencji reklamowych oraz klienta jako Dyrektor Marketingu w sieci handlowej FMCG. Pracował dla takich klientów jak The Mirror, 20th Century Fox, Philips, Ariston, Marwit, Kompania Piwowarska, Chata Polska, Pekabex. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Marketing Usług na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Obecnie wykładowca WSB oraz doradca w zakresie wsparcia sprzedaży.

 

button-formularz.jpg

 

 

 

 

18-09-2017