Myślisz nad zmianą branży i wejściem do dynamicznie rozwijającego się świata IT? Pracujesz już w obszarze IT i chcesz zdobyć nowe kompetencje? Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń zaprasza na "Open IT - zacznij karierę w IT" - cykl czterech interesujących webinarów z wykładowcami studiów podyplomowych w WSB Warszawa.

 

Open IT - zacznij karierę w IT:

 

🔒 Podyplomowe cyberbezpieczeństwo - cenna wiedza o zagrożeniach cyberświata

Czwartek, 25 czerwca, godz. 18.30

 

Kto, kogo i dlaczego atakuje w cyberprzestrzeni? Jakie są najnowsze i najciekawsze trendy w cyberbezpieczeństwie? Dlaczego warto profesjonalnie zajmować się cyberbezpieczeństwem? Czego uczymy na studiach podyplomowych: "Cyberbezpieczeństwo"?

Prowadzący: Mirosław Maj, Cyprian Gutkowski

 

🔎 Tester Oprogramowania - praktyczny przewodnik jak zacząć i jak kontynuować swój rozwój w IT

Poniedziałek, 29 czerwca, godz. 18.30

 

Na czym faktycznie polega praca na stanowisku testera oprogramowania? Czego uczymy na studiach: "Tester oprogramowania dla aplikacji mobilnych i serwerowych"? Jakich umiejętności potrzebujesz, aby rozpocząć pracę jako tester oprogramowania, na przykładzie najpopularniejszych narzędzi i frameworków. Sesja pytań i odpowiedzi.

Prowadzący: Wojciech Barczyński

 

💻 Programowanie w ABAP - system SAP od drugiej strony

Wtorek, 30 czerwca, godz. 18.30

 

Dlaczego warto zostać programistą SAP ABAP? Czego uczymy na studiach: „Inżynieria oprogramowania dla SAP ERP i programowanie w języku ABAP”?  Jak ocenić swoje predyspozycje do zostania programistą SAP ABAP? Jak uzyskać najwięcej podczas nauki - ćwiczenia domowe, wspomagające naukę.

Prowadzący: Mateusz Szwajka

 

🖥 SAP – najczęściej wybierany system klasy ERP

Czwartek, 2 lipca, godz. 18.30

 

Co to jest system SAP? Prezentacja systemu SAP ERP w postaci praktycznego pokazu z case study z wybranej funkcjonalności na najnowszym SAP GUI 7.60. Jak zostać użytkownikiem końcowym lub konsultantem SAP? Sesja pytań i odpowiedzi, dotyczących systemu SAP oraz studiów podyplomowych: "Zintegrowany system informatyczny SAP ERP".

Prowadzący: Paweł Woźniak, Sebastian Sobczyk

 

 

Aby wziąć udział w wydarzeniach, wypełnij poniższy formularz:

Czytaj więcej