Nie musisz rezygnować, czy odkładać na później decyzji o studiowaniu  –  zapisz się na studia już dziś .  

 

Zapisując się do 29 kwietnia, zyskujesz:

  • 600 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi zarówno na pierwszym, jak i na drugim roku studiów
  • jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł (ta kwota studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi zarówno na pierwszym, jak i na drugim roku studiów)
  • dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

Na studiach I stopnia czesne już od 265 zł  (315 zł ) miesięcznie.

Na studiach II stopnia czesne już od 300 zł (325 zł ) miesięcznie.

Wpisowe 0 zł.

 

Wybierz kierunek i specjalność dla siebie: 

 

 

Interesują Cię studia II stopnia ale nie masz jeszcze dyplomu ukończenia studiów I stopnia? Matura jeszcze przed Tobą i nie masz świadectwa? Nic się nie stało!

Zapisz się online jeszcze przed egzaminem maturalnym czy obroną i skorzystaj ze zniżki na studia. Dokumenty dostarczysz w późniejszym terminie.

 

Jak zapisać się na studia bez wychodzenia z domu?

 

Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Od teraz nie musisz wychodzić z domu, aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji. Wystarczy, że masz telefon komórkowy i dostęp do komputera.

Dowiedz się więcej o tym, co musisz zrobić, aby zapisać się i zarezerwować sobie miejsce na wybranym kierunku.

 

Nie wybrałeś jeszcze kierunku i specjalności? Przeczytaj więcej o naszej ofercie:

studia I stopnia  studia jednolite magisterskie  studia II stopnia  studia II stopnia z podyplomowymi  studia II stopnia online

 

Czytaj więcej