Startup Akademia WSB to miejsce spotkania ludzi z pasją i doświadczonych praktyków, której celem jest zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do przygotowania koncepcji własnego biznesu, to cykl szkoleń, podczas których poznacie tajniki profesjonalnego planowania własnej działalności  biznesowej, konstruowania modelu biznesowego oraz prowadzenia działań PR.

Nasz Partner - SpeedUp Venture Capital Group to grupa funduszy inwestujących na wczesnych etapach rozwoju przedsiębiorstw. Zainteresowani firmami i przedsiębiorcami z Europy Środkowej i Wschodniej, którzy dzięki opracowanym przez siebie rozwiązaniom chcą zdobyć globalny rynek.

 

Podczas edycji jesiennej będziecie mieli okazję wziąć udział w szkoleniach online, składających się z następujących części:

Spotkanie 1 - 17.11 – godz. 16:00 – 17:00

Jak powstają innowacyjne firmy. Polski ekosystem startupowy oraz rola funduszy Venture Capital w gospodarce na podstawie działań SpeedUp Venture Capital Group?

Prowadzący: Damian Wielechowski - SpeedUp Venture Capital Group
 

Spotkanie 2 - 17.11 – godz. 17:10 – 19:30

Lean Startup – jednostronicowy biznesplan

Podczas warsztatów Lean Startup dowiecie się jak przygotować idealny model biznesowy oraz w jaki sposób powinniście zarządzać swoim projektem, aby osiągnąć sukces.

Prowadzący: Małgorzata Marczak – WSB Poznań
 

Spotkanie 3 - 19.11 – godz. 16:30 – 19:30

Finansowanie i budżetowanie.

Dzięki warsztatowi z budżetowania nauczycie się przygotowywać budżet projektu, a także zarządzać nim we właściwy sposób.

Prowadzący: Robert Grygorowicz - SpeedUp Venture Capital Group
 

Spotkanie 4 - 24.11 – godz. 17:00 – 19:00

W jaki sposób zakomunikować światu Twój produkt lub usługę? PR&marketing innowacyjnych rozwiązań.

Podczas warsztatu dowiecie się w jaki sposób profesjonalnie definiować najważniejsze komunikaty. Dodatkowo jak dobierać kanały komunikacji tak żeby realizować cele i docierać do odpowiednich odbiorców

Prowadzący: Marta Janczewska - Bażak - Community Manager at HubHub by HB Reavis

 

W jaki sposób wziąć udział w Akademii?

W celu zapisania się na Akademię wystarczy przesłać zgłoszenie mailowe na adres: biuro.karier@wsb.poznan.pl z takimi danymi jak: imię, nazwisko, nr albumu.

W tytule maila prosimy o wpisanie "Startup Akademia online jesień"

UWAGA: zapis dotyczy udziału we wszystkich szkoleniach w ramach Akademii.

Zapisy trwają do 13.11.2020 r.

 

Przypominamy również o możliwości skorzystania z usług doradczych naszej doradczyni ds. przedsiębiorczości. Jeżeli masz pytania, wątpliwości z zakresu przedsiębiorczości, nasza Doradczyni ds.przedsiębiorczości może Ci pomóc w poszukaniu odpowiedzi.
Umów się na konsultacje i skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszej ekspertki.

Kontakt mailowy doradca.przedsiebiorczosci@wsb.poznan.pl

 

Czytaj więcej