,,Jak pozyskać i wykorzystać fundusze dla organizacji działających na rzecz aktywizacji seniorów’’ - bezpłatna konferencja

Podziel się:

 

bez_tytulu_0.png

„JAK POZYSKAĆ I WYKORZYSTAĆ FUNDUSZE DLA ORGANIZACJI DZIAŁAJĄCYCH NA RZECZ AKTYWIZACJI SENIORÓW”
bezpłatna konferencja

 

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pt.:

„Jak pozyskać i wykorzystać fundusze dla organizacji działających na rzecz aktywizacji seniorów”

  • Termin: 24.04.2018, godz. 10.00 – 14.00
  • Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, ul. Powstańców Wlkp. 2a aula 004 (parter)

Celem konferencji jest:

  • upowszechnienie międzynarodowego projektu KIPAM i jego rezultatów – dedykowanych dla organizacji działających na rzecz aktywizacji osób 50+, 
  • zapoznanie się z możliwościami pozyskania funduszy na działalność ukierunkowaną na rzecz aktywizacji seniorów, (również dla małych organizacji).
  • pozyskanie przez uczestników wiedzy nt. jak napisać dobrze projekt, aby zwiększyć szanse na uzyskanie finansowania,
  • możliwość nawiązania kontaktów w celu ew. współpracy przy pozyskiwaniu funduszy, z innymi podmiotami działającymi na rzecz seniorów.

Konferencja skierowana jest do wszystkich organizacji działających na rzecz aktywizacji seniorów, m.in. Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Organizacji pozarządowych, Klubów Seniora itp.

Udział w konferencji jest bezpłatny – finansowany z funduszy UE w ramach programu Erasmus+ - projektu KIPAM.

Zapisy na konferencję przyjmowane są online, do dnia 20.04.2018 (Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń)

button-formularz.jpg

Program konferencji:

Godzina  Temat Prowadzący 
9.00- 10.00 Rejestracja uczestników (przed aulą 004)  

10.00-10.15

Aktywizacja seniorów na Uniwersytecie Każdego Wieku w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Julita Plura – Broniszewska (WSB)
10.15-10.30 Innowacyjne formy wsparcia seniorów na przykładzie działań Centrum Inicjatyw Senioralnych Magdalena Krysińska – Sowa (CIS)
10.30-11.00 Prezentacja projektu KIPAM „KNOWLEDGE IS POWER, AGE AIN'T MATTER” i jego rezultatów - przykład wykorzystania środków z programu ERASMUS+ Lucyna Sobkowiak (WSB) – menedżer projektu KIPAM
11.00–11.30 Przerwa kawowa  
11.30–12.15 Prezentacja wybranych konkursów grantowych na realizację projektów edukacyjnych Magdalena Krysińska – Sowa (CIS)
12.15–12.45 Przerwa kawowa  
12.45-14.00 „Jak przygotować dobry wniosek?” Joanna Walentynowicz (TEB Akademia)

 

Kontakt:
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Mail: ukw@wsb.poznan.pl

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

logosbeneficaireserasmusright_pl.jpg

kipam_logo_ok.jpg

09-04-2018