Studia po angielsku? Yes, you can!

Bezwzględne prawa rządzące gospodarką rynkową i wymagający rynek pracy sprawiają, że coraz więcej młodych ludzi rozpatruje swoją przyszłą karierę zawodową w aspekcie globalnym, nie definiując ostatecznie firmy i państwa, w jakim przyjdzie im pracować. Jednocześnie, wspólnym mianownikiem dla wszystkich dalekosiężnych planów zawodowych, związanych z zatrudnieniem w międzynarodowych korporacjach, jest język angielski – uniwersalny środek porozumiewania się, nieodzowny szczególnie na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych. Studia, które pomagają połączyć zdobywanie kompetencji biznesowych, z jednoczesnym utrwaleniem i poszerzeniem umiejętności językowych, z dużą dozą prawdopodobieństwa mogą okazać się trampoliną do sukcesu zawodowego, który się z tym wiąże. Wyższe Szkoły Bankowe – największa grupa niepublicznych szkół wyższych w Polsce, z placówkami działającymi w 10 dużych miastach Polski, od lat prowadzą z powodzeniem różne kierunki studiów w języku angielskim, kształcąc świetnych specjalistów, których dodatkowym atutem jest biegłość we władaniu językiem ojczystym Shakespeara.

 

Co zyskujesz?
Studia po angielsku w WSB to nieoceniona możliwość nauki słownictwa z tak wymagających obszarów jak finanse, zarządzanie, marketing, HR, sprzedaż i gospodarka rynkowa. W zależności od wybranego kierunku, studenci szkolą się w języku biznesowym, tłumaczeniu i prowadzeniu negocjacji pogłębionych o uwzględnienie różnic kulturowych, prowadzą dokumentację i korespondencję w języku angielskim, uczą się swobodnej rozmowy biznesowej z zagranicznymi partnerami, a także piszą plany marketingowe i tworzą strategie akcji promocyjnych na rynkach zagranicznych. Całość programu nauczania uzupełniona jest o kompleksowe przedstawienie zagadnień z dziedziny rachunkowości, finansów i bankowości.

 

Dlaczego warto w WSB?
Studiowanie w języku angielskim daje wspaniałe przygotowanie do przyszłych wyjazdów na praktyki zagraniczne i pracy w korporacjach o międzynarodowym profilu, choć absolwenci kierunków wykładanych po angielsku stanowią także cenny nabytek w lokalnych firmach. Wykwalifikowana kadra z całego świata, która wykłada na poszczególnych kierunkach studiów w WSB, znakomicie wprowadza studentów w zasady skutecznego funkcjonowania w międzynarodowej praktyce gospodarczej, uczy koordynowania projektów o międzynarodowym zasięgu, analizy problemów i skutecznych rozwiązań w zakresie organizacji pracy, także w dużych firmach o globalnym profilu działań. Absolwenci studiów w języku angielskim, którzy opuszczają mury WSB z dyplomem w ręku, mają ogromne szanse na późniejsze zatrudnienie w – szeroko pojętym – handlu zagranicznym, firmach konsultingowych, a także placówkach prowadzących współpracę z kontrahentami na rynkach zagranicznych oraz jako specjaliści w korporacjach oferujących usługi na arenie międzynarodowej. Nie czekaj! Zapoznaj się z pełną ofertą kierunków studiów w języku angielskim, realizowanych w Wyższych Szkołach Bankowych!

 

Znajdź studia I stopnia w języku angielskim

 

Wróć do spisu artykułów >