Czas na studia, czas na pracę, czas na życie.
Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Dlatego zajęcia masz tylko w soboty i niedziele, średnio w co drugi weekend, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez 3-4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym.

Zdobywaj przydatne umiejętności!

To, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży.

Dobrze wiemy o tym, jakie umiejętności musi zdobyć student, aby w przyszłości ubiegać się o wymarzone stanowisko. Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem case studies i ma formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach. W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy.

Jeśli wybierzesz Wyższą Szkołę Bankową:

będzie Ci łatwiej pogodzić studia z pracą dzięki programom dopasowanym do trybu życia osób aktywnych zawodowo
na zajęciach spotkasz uznanych wykładowców akademickich i praktyków biznesu
zdobędziesz aktualną wiedzę, ponieważ nasze programy studiów konsultujemy z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby pracodawców
dzięki elastycznemu systemowi opłat sam zdecydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia
będziesz mógł korzystać z Moodle i platformy do nauki języków obcych
możesz liczyć na sympatyczną obsługę, która pomoże Ci sprawnie załatwić wszystkie formalności związane ze studiami
będziesz uczył się w dobrze wyposażonych salach i laboratoriach z dostępem do specjalistycznego oprogramowania
zdobędziesz doświadczenie zawodowe podczas staży, praktyk, dodatkowych szkoleń i warsztatów organizowanych przez uczelniane Biuro Karier.