Program Firma

przygotowaliśmy dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani ofertą studiów i szkoleń w Wyższej Szkole Bankowej lub chcą skierować do nas swoich pracowników. Jest to pakiet specjalnych korzyści, dzięki któremu tworzymy dla naszych klientów ofertę edukacyjną ściśle dopasowaną do ich potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z Programu Firma?

  • Organizujemy spotkanie z doradcą edukacyjnym, który przedstawi szczegółowo naszą ofertę, a także pomoże wybrać optymalną ścieżkę dalszego kształcenia i rozwoju kompetencji.
  • Przeprowadzamy audyt szkoleniowy, który pozwoli zaproponować odpowiednie rozwiązania naszemu klientowi.
  • Proponujemy również study in company, czyli studia i szkolenia szyte na miarę. To oferta dla firm o szczególnych potrzebach szkoleniowych. W tym przypadku dopasowujemy kadrę, program, formę oraz miejsce zajęć do oczekiwań klienta.
  • Gwarantujemy korzystne ceny, stałe i negocjowane zniżki na studia i szkolenia. 

Program Firma stworzony został dla przedsiębiorstw, które dbają o rozwój swoich pracowników. Inwestycja w profesjonalną i dobrze wykształconą kadrę to zysk dla każdego przedsiębiorstwa oraz silny bodziec motywacyjny dla pracowników. Firmy, które wiedzą, że inwestycja w kapitał ludzki szybko się zwraca i procentuje, mogą liczyć na upusty cenowe oferowane przez Wyższą Szkołę Bankową. W ramach programu pracodawcy uzyskują nie tylko korzyści finansowe, ale również rozwojowe i wizerunkowe dla swojego przedsiębiorstwa.

Agnieszka Sochanik

Regionalny kierownik sprzedaży

Program dla Ciebie i Twojej firmy

Książka
studia na zamówienie

W ramach Programu Firma Wyższa Szkoła Bankowa organizuje również studia na zamówienie dla firm oraz instytucji. Program studiów opracowują nasi konsultanci wspólnie z zamawiającym.

Mózg
Doradztwo

W ramach Programu, oferujemy przeprowadzenie profesjonalnego audytu potrzeb szkoleniowych wśród pracowników Twojej firmy. Zaproponujemy Ci także programy szkoleniowe dopasowane do zdiagnozowanych potrzeb.

Promocja
Upusty cenowe

Elastyczne podejście, zarówno do konstruowania programu i metodologii nauczania, a także do kształtowania polityki cenowej ma na celu możliwie najlepsze dopasowanie do potrzeb firm działających na rynku. System upustów gwarantuje przedsiębiorcom kształcącym lub kierującym na studia swoich pracowników stałe oraz negocjowane zniżki na studia podyplomowe.

Promocja

Program Firma to korzyści wizerunkowe i rozwojowe – promujesz swoją firmę w ramach współorganizowanych z Wyższą Szkołą Bankową wykładów, seminariów i konferencji związanych z działalnością Twojego przedsiębiorstwa. 

Organizacja
Staże i praktyki

W ramach Programu Firma oferujemy Ci także współpracę w zakresie organizacji praktyk studenckich oraz staży pracowniczych w Twoim przedsiębiorstwie.

Uścisk dłoni
Wzajemne korzyści

Potrzeby generowane przez obie strony znakomicie się uzupełniają: WSB jako Uczelnia kształcąca przyszłą kadrę dla biznesu pragnie dostarczać swym słuchaczom możliwie jak najnowszej i bliskiej praktyce gospodarczej wiedzy. Z drugiej strony firmy poszukują profesjonalnie wykształconych pracowników. 

Koperta
kontakt
Więcej informacji o Programie Firma uzyskasz, kontaktując się z

Program Firma

Tylko obsługa mailowa.

Agnieszka Sochanik

Tel.: + 48 696 841 662

E-mail: agnieszka.sochanik@wsb.wroclaw.pl