Studia i szkolenia dla firm

Dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani ofertą studiów i szkoleń w Wyższej Szkole Bankowej lub chcą skierować do nas swoich pracowników, przygotowaliśmy Program Firma. Jest to pakiet specjalnych korzyści, dzięki któremu tworzymy dla naszych klientów ofertę edukacyjną ściśle dopasowaną do ich potrzeb.

 

Dlaczego warto skorzystać z Programu Firma?

Korzyści dla firmy:

  • Organizujemy spotkanie z Koordynatorem Klienta Biznesowego, który zweryfikuje potrzeby firmy i na podstawie uzyskanych informacji zaproponuje odpowiednie propozycje rozwoju pracowników w ramach oferty edukacyjnej Wyższych Szkół Bankowych.  
  • Możemy przygotować tzw. studia in company, czyli ofertę szytą na miarę, dla całych grup pracowników. To propozycja dla firm o szczególnych potrzebach szkoleniowych. W tym przypadku dopasowujemy kadrę, program, formę oraz miejsce zajęć do oczekiwań klienta.
  • Gwarantujemy korzystne ceny oraz negocjowane zniżki.
  • Dzięki indywidualnej opiece Koordynatora Klienta Biznesowego, cały proces doboru, planowania i realizacji procesu edukacji pracowników jest dużo prostszy. 

Korzyści dla pracowników firm:

  • Możliwość skorzystania ze zniżek przyznanych pracodawcy w ramach Programu Firma (zniżka na cały tok studiów).
  • Opieka Koordynatora Klienta Biznesowego podczas rekrutacji na studia sprawia, że ten proces może być jeszcze szybszy i przyjemniejszy.
  • Nowe umiejętności i kompetencje zdobywane w Wyższych Szkołach Bankowych, cieszących się zaufaniem studentów, absolwentów, środowiska akademickiego i biznesowego, będą przynosić profity w długiej perspektywie zawodowej.
Korzyści dla pracowników firm

Program Firma stworzony został dla przedsiębiorstw, które dbają o rozwój swoich pracowników. Inwestycja w profesjonalną i dobrze wykształconą kadrę to zysk dla każdego przedsiębiorstwa oraz silny bodziec motywacyjny dla pracowników. Firmy, które wiedzą, że inwestycja w kapitał ludzki szybko się zwraca i procentuje, mogą liczyć na upusty cenowe oferowane przez Wyższą Szkołę Bankową. W ramach programu pracodawcy uzyskują nie tylko korzyści finansowe, ale również rozwojowe i wizerunkowe dla swojego przedsiębiorstwa.

Agnieszka Sochanik

Regionalny kierownik sprzedaży

Spotkanie z koordynatorem

Spotkaj się z Koordynatorem Klienta Biznesowego
 

Celem spotkania jest zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami o możliwościach oraz sposobie uzyskania zniżek z tytułu Programu Firma.

 

DARMOWA KONSULTACJA

Dogodna forma płatności

WSB umożliwia firmom następujące formy płatności:

  • pełne sfinansowanie - firma w całości pokrywa koszty studiów, szkolenia
  • dofinansowanie studiów pracownikowi - w zależności od polityki firmy, WSB dopuszcza finansowanie z dwóch źródeł np. pracownik płaci część wartości z własnych środków, a pozostałą część pokrywa firma.
  • samodzielne finansowanie studiów przez pracownika, korzystając z oferty zniżek Programu Firma

Program dla Ciebie i Twojej firmy

Koperta
kontakt
Więcej informacji o Programie Firma uzyskasz, kontaktując się z

Program Firma

Agnieszka Sochanik

Tel.: + 48 696 841 662

E-mail: agnieszka.sochanik@wsb.opole.pl