Zniżki dla absolwentów

Postanowiłeś kontynuować naukę na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej? Zobacz na jakie udogodnienia finansowe możesz liczyć jako absolwent WSB.

Książki
Studia magisterskie

Sprawdź obecną ofertę studiów magisterskich i studiów magisterskich z podyplomowymi w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu - zapisz się do 16 października i skorzystaj z promocji dla absolwentów!

Studia podyplomowe

Sprawdź obecną ofertę studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu - zapisz się do 30 września i skorzystaj z promocji!

Organizacja
Szkolenia

Sprawdź szczegółową ofertę szkoleń realizowanych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Tematy i daty szkoleń znajdziesz w zakładce szkolenia i kursy.

Uścisk dłoni
Akademia menedżera - projekt OCRG

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki jest jednym z pięciu operatorów projektu „Akademia Menadżera MŚP”. W puli tego projektu dla firm z woj. opolskiego, łódzkiego i śląskiego OCRG ma blisko 8,8 mln zł.

 

W ramach projektu przedsiębiorca, który chce podnieść kompetencje swojej kadry kierowniczej, może uzyskać nawet 27 tys. złotych dofinansowania - m.in. na studia i szkolenia dla kadry kierowniczej swojej firmy.

 

Szczegółowe informacje o projekcie i możliwościach skorzystania z dofinansowania na stronie internetowej Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki: www.ocrg.opolskie.pl

Tryby
Baza Usług Rozwojowych

Studia podyplomowe i szkolenia dofinansowane w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR) - platformy internetowej z bazą ofert usług rozwojowych (wśród których są m.in. studia podyplomowe, szkolenia, doradztwo). Została utworzona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), na której można znaleźć ofertę usług komercyjnych oraz tych z dofinansowaniem z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).

 

Platforma jest bezpłatna dla wszystkich przedsiębiorców, a usługi dofinansowane z EFS są dostępne tylko dla firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Środki EFS uruchamiane są w różnym czasie w wybranych województwach. 

Nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny i zgłoś się na studia już dziś.

do 30 września
700 zł
taniej

Zapisując się do 30 września, zyskujesz 700 zł:

  • 300 zł dzięki zniżce w czesnym
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.
     

Jeśli jesteś absolwentem WSB studiujesz 900 zł taniej, zyskujesz:

  • 500 zł zniżki w czesnym
  • 400 zł zniżki w opłacie wpisowej.