Zniżka dla absolwentów

Jeśli jesteś absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej, możesz skorzystać ze zniżek dedykowanych absolwentom.

 

Im szybciej zapiszesz się na studia, tym większa zniżka Ci przysługuje. Na początku rekrutacji możesz obniżyć czesne nawet o 1200zł. 

 

Nie zwlekaj, sprawdź aktualną promocję.

Krawat
Program Firma

Sprawdź czy Twoja firma ma podpisane porozumienie z WSB, dzięki czemu możesz studiować ze specjalną zniżką. 

 

O tym jak skorzystać z Programu Firma i jakie dokładnie płyną z tego korzyści, dowiedz się na stronie programu. 

Organizacja
Opolscy zawodowcy 2022

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki rozpoczęło realizację projektu pn.: “Opolskie wspiera kwalifikacje zawodowe - Opolscy zawodowcy 2022”, w ramach którego uczestnikom projektu oferowany jest bon szkoleniowy dla dorosłych. 

 

Dofinansowane z Unii Europejskiej bony szkoleniowe dla dorosłych – to najnowszy produkt oferowany mieszkańcom Opolszczyzny przez podlegające samorządowi województwa Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. W puli do wykorzystania jest 8 mln zł.


•    możliwość sfinansowania kosztu studiów podyplomowych w wysokości do 9500 zł/osobę.
•    wysokość dofinansowania do 85% 
 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Testy
Baza Usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych (BUR) to platforma online, która łączy Uczelnię z osobami chcącymi rozwijać kompetencje i kwalifikacje na studiach podyplomowych.


Pracownicy MŚP, przedsiębiorcy MŚP oraz osoby prywatne w wybranych województwach, mogą otrzymać nawet 85 proc. dofinansowania ze środków europejskich.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Jak skorzystać z dofinansowania?
1.    Wybierz z Bazy Usług Rozwojowych studia podyplomowe realizowane przez Wyższą Szkołę Bankową w Opolu. Jeżeli nie znajdziesz interesującego Cię kierunku, skontaktuj się z nami i sprawdź możliwość zamieszczenia go w BUR.
2.    Po podpisaniu umowy niezwłocznie zgłoś się do Biura Rekrutacji Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu w celu zawarcia umowy na studia podyplomowe (oprócz umowy z operatorem na usługę zawierasz również umowę edukacyjną z Wyższą Szkołą Bankową na realizację studiów podyplomowych).

Pamiętaj, że korzystając z dofinansowania poprzez BUR oraz podpisując umowę na studia podyplomowe z WSB w Opolu, obowiązuje cena katalogowa kierunku (bez zniżki czasowej w czesnym).
 

Książki
Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy ( KFS) jest wydzieloną częścią Funduszu Pracy przeznaczoną na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Wsparcie udzielane jest na zasadach pomocy de minimis.

Mogą z niego skorzystać wszyscy pracodawcy, którzy chcą inwestować w zwiększanie kompetencji własnych lub osób pracujących w firmie. Do zdobycia jest od 80 do 100% dofinansowania do szkoleń i kursów. 


Możemy pomóc Ci w uzyskaniu dofinansowania, a co za tym idzie:
•    zbadamy potrzeby szkoleniowe pracowników firmy
•    dobierzemy odpowiednie szkolenia podnoszącego wskazane kompetencje
•    po akceptacji wniosku i uzyskaniu dofinansowania zorganizujemy szkolenie
•    przygotujemy dokumenty poświadczające realizację szkolenia potrzebne do rozliczenia przyznanych środków.

Wniosek o dofinansowanie składasz do powiatowego urzędu pracy właściwego ze względu na siedzibę firmy albo miejsce prowadzenia działalności.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Dział Studiów Podyplomowych

Tel.: 77 401 94 21

E-mail: dsp@wsb.opole.pl

Godziny otwarcia


poniedziałek: 08:00-15:30
wtorek: 08:00-15:30
środa: 08:00-15:30
czwartek: 08:00-15:30
piątek: 08:00-15:30