Opis kierunku

Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z zasadami nowoczesnego Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Tematyka zajęć obejmuje  przegląd zadań stojących przed menedżerem odpowiedzialnym za pracowników w organizacji oraz wypracowanie przez słuchaczy indywidualnych rozwiązań personalnych dla ich firm z uwzględnieniem najnowszych trendów, doświadczeń i  wyników badań.

Studia stanowią przekrojowy i komplementarny przegląd zasad funkcjonowania i prowadzenia świadomych, nowoczesnych i skutecznych działań w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi w organizacji przez właścicieli firm i menedżerów odpowiedzialnych za zasoby kapitału ludzkiego. 

Co zyskujesz?

  • Dzięki uczestnictwu w zajęciach słuchacze poznają nie tylko aktualne trendy w ZZL, ale wypracują pod okiem prowadzących konkretne narzędzia wspierające ich w pracy specjalisty ZZL. 
  • Prowadzący mają doświadczenie w realizacji projektów dla sektora MŚP i dla korporacji, dlatego zarówno omawiane studia przypadków, jak i budowane narzędzia będą, adekwatne do oczekiwań słuchaczy i rozmiarów ich organizacji.
  • Spotkania podczas zajęć będą znakomitą okazją do wymiany doświadczeń z prowadzącymi, ale także pomiędzy słuchaczami, celem wypracowania optymalnych rozwiązań dla swojej organizacji.   
     

Dla kogo?

  • Absolwenci szkół wyższych, którzy swój rozwój zawodowy wiążą z działami HR w organizacjach. 
  • Osoby planujące działania z zakresu HR w swojej firmie jak i osoby poruszające się już w pewnych standardach, oczekujące ich weryfikacji i uzupełniania zgodnie z najnowszymi trendami w tym zakresie.     
  • Studia skierowane są do właścicieli firm zajmujących się samodzielnie polityką personalną, pracowników działów kadr i ZZL, którzy są odpowiedzialni za procesy ZZL w większych organizacjach. 

   

Opinie słuchaczy

Zarządzanie ludźmi to jedna z kluczowych umiejętności dobrego menedżera, a zgrany,  kompetentny i zmotywowany zespół pracowników to największy atut w firmie. Studia podyplomowe z Zarządzania zasobami ludzkimi to świetna inwestycja we własny rozwój i szansa na podniesienie kwalifikacji menedżerskich. W WSB podoba mi się warsztatowa forma zajęć oraz to, że zajęcia prowadzą praktycy. Te studia to idealny wybór dla osób, które, tak jak ja, chcą doskonalić się w dziedzinie zarządzania. 

Agnieszka Chyłka

Absolwentka kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów obejmuje m.in audyt personalny, rekrutacje oraz selekcje w pratkyce i motywowanie pracowników.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 180
Liczba zjazdów: 12
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Wojciech Kowalczyk
Joanna Pomagruk
Grzegorz Rippel

Od 2000 roku związany z branżą szkoleń, doradztwa organizacyjnego i personalnego. Założyciel firmy szkoleniowo-doradczej ILLUSTRO. Absolwent socjologii o specjalizacji socjologia organizacji i zarządzania oraz  kierunkowych studiów podyplomowych (m.in. coaching, doradztwo zawodowe)....

Natalia Kotas-Rippel

Trener i konsultant ILLUSTRO, psycholog pracy i organizacji, doradca kariery.  Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego – Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Szkoły Trenerów. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz International Association of Applied Psychology. Certyfikowany...

Wojciech Kowalczyk

Psycholog, HR Biznes Partner. Od 2011 zdobywa doświadczenie zawodowe realizując samodzielnie z sukcesami projekty z zakresu HR w dużych zakładach produkcyjnych oraz jako trener współpracujący. Zwolennik leanowego podejścia do rozwiązań w organizacji. Szczególnie duże doświadczenie...

Joanna Pomagruk

Psycholog. Ukończyła  także studia z zakresu oligofrenopedagogiki,  mediacji oraz szkołę trenerów. Mediator ds. gospodarczych, pracowniczych, rodzinnych, cywilnych oraz karnych i nieletnich przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Prowadzi kancelarię mediacyjną.  Doświadczony menedżer...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

ul. Augustyna Kośnego 72
45-372 Opole

E-mail: opole@wsb.wroclaw.pl
Tel.: 77 401 94 44 77 401 94 01/02/03 539 670 648 539 670 650 698 932 970

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 09:00-17:00
  • so: 09:00-13:00
Pobierz stronę do PDF