Grzegorz Rippel

Założyciel firmy szkoleniowo-doradczej  ILLUSTRO Szkolenia Doradztwo, trener biznesu- konsultant, HRBP, doradca zawodowy, wykładowca akademicki. Posiada 20 letnie doświadczenie w obszarze HR,  od 2012 roku związany z Wyższą Szkołą Bankową jako wykładowca.  Certyfikowany doradca m.in. ExtendedDISC, FSA. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu, Polskiego Stowarzyszenia HRBP i Rady Biznesu WSB.

Wojciech Kowalczyk

Psycholog z ponad 10 lat doświadczenia w branży HR, obecnie HR Business Partner w jednej z giełdowych spółek, gdzie odpowiada za sukces całościowych procesów personalnych w firmie.  

Daniel Pałyga

Specjalista z zakresu prawa pracy, legalności zatrudnienia oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Trener i konsultant, były Inspektor Pracy w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Opolu. Od 1997 związany z szeroko pojętym zarządzaniem personelem. Posiada doświadczenie z zakresu stosowania i interpretacji dokonywanych przez organy państwowe oraz najlepszych praktyk stosowanych przez podmioty prywatne.

Anna Cyranka

Psycholog od ponad 10 lat związana z obszarem HR, zarówno od strony kadrowo- płacowej jak i procesów HR-owych. Obecnie HR Business Partner w międzynarodowej korporacji, w której realizuje kompleksowe działania rozwojowe dla pracowników różnych szczebli.