Opis kierunku

Celem studiów jest zapoznanie uczestników z zasadami nowoczesnego Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Tematyka zajęć obejmuje  przegląd zadań stojących przed menedżerem odpowiedzialnym za pracowników w organizacji oraz wypracowanie przez uczestników indywidualnych rozwiązań personalnych dla ich firm z uwzględnieniem najnowszych trendów, doświadczeń i  wyników badań.

Studia stanowią przekrojowy i komplementarny przegląd zasad funkcjonowania i prowadzenia świadomych, nowoczesnych i skutecznych działań w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi w organizacji przez właścicieli firm i menedżerów odpowiedzialnych za zasoby kapitału ludzkiego. 

Co zyskujesz?

  • Dzięki uczestnictwu w zajęciach poznasz nie tylko aktualne trendy w ZZL, ale także wypracujesz pod okiem prowadzących konkretne narzędzia wspierające ich w pracy specjalisty ZZL. 
  • Prowadzący mają doświadczenie w realizacji projektów dla sektora MŚP i dla korporacji, dlatego zarówno omawiane studia przypadków, jak i budowane narzędzia będą, adekwatne do oczekiwań uczestników i rozmiarów ich organizacji.
  • Spotkania podczas zajęć będą znakomitą okazją do wymiany doświadczeń z prowadzącymi, ale także pomiędzy uczestnikami, celem wypracowania optymalnych rozwiązań dla swojej organizacji.   
     

Dla kogo?

  • Absolwenci szkół wyższych, którzy swój rozwój zawodowy wiążą z działami HR w organizacjach. 
  • Osoby planujące działania z zakresu HR w swojej firmie jak i osoby poruszające się już w pewnych standardach, oczekujące ich weryfikacji i uzupełniania zgodnie z najnowszymi trendami w tym zakresie.     
  • Studia skierowane są do właścicieli firm zajmujących się samodzielnie polityką personalną, pracowników działów kadr i ZZL, którzy są odpowiedzialni za procesy ZZL w większych organizacjach. 

   

Opinie uczestników

Zarządzanie ludźmi to jedna z kluczowych umiejętności dobrego menedżera, a zgrany,  kompetentny i zmotywowany zespół pracowników to największy atut w firmie. Studia podyplomowe z Zarządzania zasobami ludzkimi to świetna inwestycja we własny rozwój i szansa na podniesienie kwalifikacji menedżerskich. W WSB podoba mi się warsztatowa forma zajęć oraz to, że zajęcia prowadzą praktycy. Te studia to idealny wybór dla osób, które, tak jak ja, chcą doskonalić się w dziedzinie zarządzania. 

Agnieszka Chyłka

Absolwentka kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi w WSB w Opolu.

Program studiów obejmuje m.in audyt personalny, rekrutacje oraz selekcje w pratkyce i motywowanie pracowników.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 176
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Wojciech Kowalczyk
Daniel Pałyga
Anna Cyranka
Grzegorz Rippel

Założyciel firmy szkoleniowo-doradczej  ILLUSTRO Szkolenia Doradztwo, trener biznesu- konsultant, HRBP, doradca zawodowy, wykładowca akademicki. Posiada 20 letnie doświadczenie w obszarze HR,  od 2012 roku związany z Wyższą Szkołą Bankową jako wykładowca.  Certyfikowany doradca m.in....

Wojciech Kowalczyk

Psycholog z ponad 10 lat doświadczenia w branży HR, obecnie HR Business Partner w jednej z giełdowych spółek, gdzie odpowiada za sukces całościowych procesów personalnych w firmie.  

Daniel Pałyga

Specjalista z zakresu prawa pracy, legalności zatrudnienia oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Trener i konsultant, były Inspektor Pracy w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Opolu. Od 1997 związany z szeroko pojętym zarządzaniem personelem. Posiada doświadczenie z zakresu stosowania i...

Anna Cyranka

Psycholog od ponad 10 lat związana z obszarem HR, zarówno od strony kadrowo- płacowej jak i procesów HR-owych. Obecnie HR Business Partner w międzynarodowej korporacji, w której realizuje kompleksowe działania rozwojowe dla pracowników różnych szczebli.

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

zamknięte 25-26 listopada

ul. Augustyna Kośnego 72
45-372 Opole

E-mail: opole@wsb.wroclaw.pl
Tel.: 77 401 94 44 77 401 94 01/02/03 539 670 648 539 670 650 698 932 970

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 09:00-17:00
  • so: 09:00-13:00
Pobierz stronę do PDF