Opis kierunku

Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z zasadami nowoczesnego Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Tematyka zajęć obejmuje  przegląd zadań stojących przed menedżerem odpowiedzialnym za pracowników w organizacji oraz wypracowanie przez słuchaczy indywidualnych rozwiązań personalnych dla ich firm z uwzględnieniem najnowszych trendów, doświadczeń i  wyników badań.

Studia stanowią przekrojowy i komplementarny przegląd zasad funkcjonowania i prowadzenia świadomych, nowoczesnych i skutecznych działań w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi w organizacji przez właścicieli firm i menedżerów odpowiedzialnych za zasoby kapitału ludzkiego. 

Co zyskujesz?

 • Dzięki uczestnictwu w zajęciach słuchacze poznają nie tylko aktualne trendy w ZZL, ale wypracują pod okiem prowadzących konkretne narzędzia wspierające ich w pracy specjalisty ZZL. 
 • Prowadzący mają doświadczenie w realizacji projektów dla sektora MŚP i dla korporacji, dlatego zarówno omawiane studia przypadków, jak i budowane narzędzia będą, adekwatne do oczekiwań słuchaczy i rozmiarów ich organizacji.
 • Spotkania podczas zajęć będą znakomitą okazją do wymiany doświadczeń z prowadzącymi, ale także pomiędzy słuchaczami, celem wypracowania optymalnych rozwiązań dla swojej organizacji.   
   

Dla kogo?

 • Absolwenci szkół wyższych, którzy swój rozwój zawodowy wiążą z działami HR w organizacjach. 
 • Osoby planujące działania z zakresu HR w swojej firmie jak i osoby poruszające się już w pewnych standardach, oczekujące ich weryfikacji i uzupełniania zgodnie z najnowszymi trendami w tym zakresie.     
 • Studia skierowane są do właścicieli firm zajmujących się samodzielnie polityką personalną, pracowników działów kadr i ZZL, którzy są odpowiedzialni za procesy ZZL w większych organizacjach. 

   

Opinie słuchaczy

Zarządzanie ludźmi to jedna z kluczowych umiejętności dobrego menedżera, a zgrany,  kompetentny i zmotywowany zespół pracowników to największy atut w firmie. Studia 
podyplomowe z Zarządzania zasobami ludzkimi to świetna inwestycja we własny rozwój i szansa na podniesienie kwalifikacji menedżerskich. W WSB podoba mi się warsztatowa forma zajęć oraz to, że zajęcia prowadzą praktycy. Te studia to idealny wybór dla osób, które, tak jak ja, chcą doskonalić się w dziedzinie zarządzania. 

Agnieszka Chyłka

Słuchaczka kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny i zgłoś się na studia już dziś!

do 30 czerwca
1000 zł
taniej

Zapisując się do 30 czerwca, zyskujesz 1000 zł:

 • 600 zł dzięki zniżce w czesnym
 • 400 zł dzięki promocji we wpisowym.

Jeśli jesteś absolwentem WSB studiujesz 1200 zł taniej, zyskujesz:

 • 800 zł zniżki w czesnym
 • 400 zł zniżki w opłacie wpisowej.

Program studiów

Program studiów obejmuje m.in audyt personalny, rekrutacje oraz selekcje w pratkyce i motywowanie pracowników.

Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Daniel Binda
Grzegorz Rippel

Od 2000 roku związany z branżą szkoleń, doradztwa organizacyjnego i personalnego. Założyciel firmy szkoleniowo-doradczej ILLUSTRO. Absolwent socjologii o specjalizacji socjologia organizacji i zarządzania oraz  kierunkowych studiów podyplomowych (m.in. coaching, doradztwo zawodowe)....

Daniel Binda

ekspert  Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Absolwent socjologii o specjalizacji socjologia pracy i organizacji. Posiada 15 letnie doświadczenie na stanowisku Menedżera Projektów HR, zrealizował projekty m.in. dla Jonhson&Jonhson, Zakłady Azotowe Kędzierzyn, SKOK Stefczyka, Tauron...

Natalia Kotas-Rippel

Trener i konsultant ILLUSTRO, psycholog pracy i organizacji, doradca kariery.  Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego – Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Szkoły Trenerów. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz International Association of Applied Psychology. Certyfikowany...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w WSB.

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

11,12,13.06 Biuro Rekrutacji nieczynne

ul. Augustyna Kośnego 72
45-372 Opole

E-mail: opole@wsb.wroclaw.pl
Tel.: 77 401 94 44 77 401 94 01/02/03 539 670 648 539 670 650 698 932 970

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 09:00-17:00
 • so: 10:00-13:00
Pobierz stronę do PDF