Opis kierunku

Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z zasadami nowoczesnego Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Tematyka zajęć obejmuje  przegląd zadań stojących przed menedżerem odpowiedzialnym za pracowników w organizacji oraz wypracowanie przez słuchaczy indywidualnych rozwiązań personalnych dla ich firm z uwzględnieniem najnowszych trendów, doświadczeń i  wyników badań.

Studia stanowią przekrojowy i komplementarny przegląd zasad funkcjonowania i prowadzenia świadomych, nowoczesnych i skutecznych działań w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi w organizacji przez właścicieli firm i menedżerów odpowiedzialnych za zasoby kapitału ludzkiego. 

Co zyskujesz?

  • Dzięki uczestnictwu w zajęciach słuchacze poznają nie tylko aktualne trendy w ZZL, ale wypracują pod okiem prowadzących konkretne narzędzia wspierające ich w pracy specjalisty ZZL. 
  • Prowadzący mają doświadczenie w realizacji projektów dla sektora MŚP i dla korporacji, dlatego zarówno omawiane studia przypadków, jak i budowane narzędzia będą, adekwatne do oczekiwań słuchaczy i rozmiarów ich organizacji.
  • Spotkania podczas zajęć będą znakomitą okazją do wymiany doświadczeń z prowadzącymi, ale także pomiędzy słuchaczami, celem wypracowania optymalnych rozwiązań dla swojej organizacji.   
     

Dla kogo?

  • Absolwenci szkół wyższych, którzy swój rozwój zawodowy wiążą z działami HR w organizacjach. 
  • Osoby planujące działania z zakresu HR w swojej firmie jak i osoby poruszające się już w pewnych standardach, oczekujące ich weryfikacji i uzupełniania zgodnie z najnowszymi trendami w tym zakresie.     
  • Studia skierowane są do właścicieli firm zajmujących się samodzielnie polityką personalną, pracowników działów kadr i ZZL, którzy są odpowiedzialni za procesy ZZL w większych organizacjach. 

   

Opinie słuchaczy

Zarządzanie ludźmi to jedna z kluczowych umiejętności dobrego menedżera, a zgrany,  kompetentny i zmotywowany zespół pracowników to największy atut w firmie. Studia podyplomowe z Zarządzania zasobami ludzkimi to świetna inwestycja we własny rozwój i szansa na podniesienie kwalifikacji menedżerskich. W WSB podoba mi się warsztatowa forma zajęć oraz to, że zajęcia prowadzą praktycy. Te studia to idealny wybór dla osób, które, tak jak ja, chcą doskonalić się w dziedzinie zarządzania. 

Agnieszka Chyłka

Absolwentka kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów obejmuje m.in audyt personalny, rekrutacje oraz selekcje w pratkyce i motywowanie pracowników.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 180
Liczba zjazdów: 12
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Wojciech Kowalczyk
Joanna Pomagruk
Grzegorz Rippel

Od 2000 roku związany z branżą szkoleń, doradztwa organizacyjnego i personalnego. Założyciel firmy szkoleniowo-doradczej ILLUSTRO. Absolwent socjologii o specjalizacji socjologia organizacji i zarządzania oraz  kierunkowych studiów podyplomowych (m.in. coaching, doradztwo zawodowe)....

Natalia Kotas-Rippel

Trener i konsultant ILLUSTRO, psycholog pracy i organizacji, doradca kariery.  Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego – Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Szkoły Trenerów. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz International Association of Applied Psychology. Certyfikowany...

Wojciech Kowalczyk

Psycholog, HR Biznes Partner. Od 2011 zdobywa doświadczenie zawodowe realizując samodzielnie z sukcesami projekty z zakresu HR w dużych zakładach produkcyjnych oraz jako trener współpracujący. Zwolennik leanowego podejścia do rozwiązań w organizacji. Szczególnie duże doświadczenie...

Joanna Pomagruk

Psycholog. Ukończyła  także studia z zakresu oligofrenopedagogiki,  mediacji oraz szkołę trenerów. Mediator ds. gospodarczych, pracowniczych, rodzinnych, cywilnych oraz karnych i nieletnich przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Prowadzi kancelarię mediacyjną.  Doświadczony menedżer...

Poznaj innych wykładowców

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 09:00-17:00
  • so: 10:00-13:00
Pobierz stronę do PDF