Opis kierunku

Rekrutacja zakończona! Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się na listę rezerwową.

 

Studia podyplomowe z zakresu IT, jak również Pedagogiki. Pozwalają na zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu grafiki komputerowej, multimediów i fotografii w projektowaniu tradycyjnych i nowoczesnych przekazów informacyjnych i reklamowych. Studia mają na celu wykształcenie specjalistów zajmujących się tworzeniem projektów graficznych i wizualizacji multimedialnych. 

Program studiów jest zgodny z przepisami prawa, w szczególności uwzględnia wymagania określone rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

Co zyskujesz?

 • Wysoką jakość kształcenia, aktywne formy prowadzenia zajęć, wykładowcy, którzy są specjalistami w poszczególnych branżach oraz przyjazna organizacja studiów – to wszystko sprawia, że studia podyplomowe w WSB są ciekawe i praktyczne. Dzięki temu w sposób efektywny zwiększysz swoją wiedzę ucząc się tego, jak wykorzystywać ją w życiu zawodowym.
 • Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, które uzupełniane są ćwiczeniami, warsztatami oraz rozwiązywaniem przykładów praktycznych. 
 • Umiejętności, które zdobędziesz:
  • określanie strategii marketingowych i promocyjnych
  • projektowanie i przeprowadzanie kampanii reklamowych
  • projektowanie komunikacji reklamowej w różnorodnych mediach
  • wykonywanie fotografii
  • przeprowadzanie sesji fotograficznych w reklamie
  • stosowanie technik poligraficznych
  • stosowanie grafiki i multimediów w reklamie
    

 

Dla kogo?

 • Studia te są kierowane również do nauczycieli, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, jak również chcą zapoznać się z nowoczesnymi trendami w reklamie
 • Po zaliczeniu drugiego semestru nauki program przewiduje obowiązkowy 3 semestr – specjalizację nauczycielską
 • Wymagane oświadczenie o posiadaniu przygotowania pedagogicznego.

Opinia wykładowcy

Studia na kierunku Reklama cyfrowa pozwalają na zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu grafiki komputerowej, multimediów i fotografii w projektowaniu tradycyjnych i nowoczesnych przekazów informacyjnych i reklamowych. Studia kształcą specjalistów zajmujących się tworzeniem projektów graficznych i wizualizacji multimedialnych.

Piotr Hadrian

Wykładowca kierunku

Program studiów

Studia nadają kwalifikacje do nauczania przedmiotów z zakresu: technik organizacji reklamy, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik fotografii i multimediów, technik procesów drukowania.

Liczba miesięcy nauki: 13
Liczba godzin: 396 + 90 godz. praktyk
Liczba zjazdów: 19
Liczba semestrów: 3
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr Anna Zięty
Piotr Hadrian
Roman Brzezina
dr Anna Zięty

Dr nauk społecznych, pedagog medialny i medioznawca, menadżer kierunku media i komunikacja w biznesie, kierownik studiów podyplomowych. Certyfikowany tutor, metodyk nauczania on-line, trener szkoleń komunikacyjnych i technologicznych. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu...

Piotr Hadrian

Projektant szkoleń e-learningowych i metodyk nauczania online posiadający doświadczenie w zakresie tworzenia oraz wdrażania strategii rozwoju e-learningu w jednej z największych niepublicznych uczelni wyższych w Polsce – grupie Wyższych Szkół Bankowych. 

Pełnomocnik Rektora ds....

Roman Brzezina

przedsiębiorca, charyzmatyczny lider, trener biznesu i sprzedaży. Szkoli z zakresu m.in. negocjacji, sprzedaży, komunikacji, zarządzania sobą i własnym rozwojem. Z pasją dąży do osiągania wytyczonych celów. Stawia na Permanentny Rozwój Osobisty poparty gigantyczną dawką praktyki. 

Poznaj innych wykładowców

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 09:00-17:00
 • so: 10:00-13:00
Pobierz stronę do PDF