Opis kierunku

Zastanawiasz się, dlaczego od momentu zamówienia nowego samochodu do jego dostarczenia mijają miesiące, a rzeczywisty czas produkcji to zaledwie kilka dni? Na to i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na studiach podyplomowych z zakresu logistyki. Gwarantujemy naukę z praktykami, wskazując najnowsze kierunki zarządzania. Pokażemy największe błędy w firmach produkcyjnych. 
 

Celem studiów jest przygotowanie do pracy w zarządzaniu produkcją w szerokim zakresie. Od podstawowych ustawień procesów przez strukturę systemu produkcyjnego, planowania produkcji i sterowania produkcją aż po nowoczesne systemy zarządzania takie jak Kaizen, Kanban, Lean manufacturing, TQM, QRM, TOC. 
 

Co zyskujesz?

 • Program studiów pozwala na kompleksowe poznanie tematu logistyki produkcji.
 • Zajęcia prowadzą praktycy, którzy na co dzień zajmują się logistyką produkcji.
 • Możliwość poznania systemu SAP i zastosowania wiedzy teoretycznej w wirtualnym przedsiębiorstwie.
 • Samodzielnie nauczysz się robić wizualizację przepływu kart KANBAN, stosować narzędzia SMED, aby w efekcie końcowym potrafić wprowadzić Heijunki pozwalające na realną ocenę zdolności produkcyjnych – efektem końcowym będzie certyfikat.
 • U nas studiuje się w przyjaznej atmosferze, gdzie najważniejszym czynnikiem jest wiedza i praktyka.
 • Casy study.
 • Warsztaty.
 • Gra logistyczna.
 • Negocjacje.

Dodatkowe certyfikaty:

 • Certyfikat SAP -WSB
 • Certfikat Kanban -WSB
   

Dla kogo?

 • Produkcja to część łańcucha w której zachodzi najwięcej problemów. Złe zakupy czy nieprzemyślana dystrybucja odbijają się najbardziej na produkcji. Dlatego jeśli interesuje Cię logistyka, to na tych studiach poznasz kompleksową wiedzę, którą można wykorzystać w małej firmie, jak i dużym przedsiębiorstwie. 
 • Zasady, techniki i narzędzia są takie same, my nauczymy jak je stosować, dlatego nie mamy ograniczeń. Zatem jeśli dopiero zaczynasz przygodę z logistyką produkcji mamy program wspomagający aby zapoznać się z podstawami. To szerokie opracowanie, które systematyzuje wiedzę. 
 • Dla zaawansowanych uczestników, program przewiduje wiele wyzwań na przykładach prawdziwych problemów występujących w firmach.
   

Opinie uczestników

Zdecydowałam się na studia w WSB ze wględu na ciekawą ofertę oraz pozywne opinie znajomych o tej uczelni. Moja dotychczasowa praca sprawiała mi satysfakcję, ale poczułam potrzebę zmiany. Chciałam zdobyć zawód, który daje większe perspektywy rozwoju. Zdecydowałam się więc na sprawdzoną uczelnię i na kierunek Logistyka produkcji. Wiem, że był to dobry wybór. Zajęcia są ciekawe i prowadzone przez zaangażowanych wykładowców. Prywatnie jestem pasjonatką sportu i staram się spędzać aktywnie czas z przyjaciółmi i rodziną.

Agnieszka Rybicka

Absolwentka kierunku Logistyka produkcji

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu!

do 30 września
700 zł
taniej

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu!

Zapisując się do 30 września, zyskujesz 700 zł:

 • 300 zł zniżki w czesnym
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskujesz więcej!
Twoja zniżka wyniesie 900 zł:

 • 500 zł zniżki w czesnym
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku logistyka produkcji w WSB w Opolu.

Cały program ma jeden cel – nauczyć, jak produkują najlepsi. Został opracowany na bazie dobrych praktyk z Toyoty, która wyznacza trendy w zarządzaniu produkcją na świecie.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 176
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Piotr Bonarski
Kamil Grzymek
Marek Gurak
dr Anna Orzeł

Ukończyła studia na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim, na kierunku Administracja oraz na kierunku Prawo. Po ukończeniu studiów pracowała jako doradca w departamencie prawnym. Od 2006 mediator i arbiter w sprawach gospodarczych. W 2013 uzyskała...

Piotr Bonarski

Legniczanin z urodzenia, zamieszkania i zamiłowania. Ukończył naukę na Politechnice Wrocławiskiej z tytułem mgr inż. na wydziale mechanicznych w specjalności organizacja produkcji. Przez ostatnie 10 lat pracował między innymi w zakładach produkcyjnych Whirlpool, Winkelmann, Lear....

Kamil Grzymek

Doświadczony Menedżer Jakości z udokumentowaną historią pracy w przemyśle farmaceutycznym i tworzyw sztucznych. Umiejętność zarządzania jakością, ISO i GMP Środowisko, Lean produkcji i Six Sigma. Absolwent Politechniki Wrocławskiej ukończył studia podyplomowe z zakresu...

Marek Gurak

Wysoko wykwalifikowany menedżer z międzynarodowym doświadczeniem w branży budowlanej i FMCG. Dobre zrozumienie wszystkich aspektów biznesowych związanych z różnymi kulturami, łatwo adaptujących się do zmian. Doświadczony w budowaniu jednostek biznesowych / modeli od zera, rozwijaniu...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

godziny pracy we wrześniu 2021 r.

ul. Augustyna Kośnego 72
45-372 Opole

E-mail: opole@wsb.wroclaw.pl
Tel.: 77 401 94 44 77 401 94 01/02/03 539 670 648 539 670 650 698 932 970

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 09:00-17:00
 • so: 09:00-13:00
Pobierz stronę do PDF