Czego nauczysz się wybierając tę specjalność?

 • Stosować w praktyce prawo pracy.
 • Tworzyć i realizować strategię polityki personalnej firmy.
 • Stosować w praktyce metody i techniki zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Budować systemy motywacyjne.  
 • Prowadzić ocenę pracowników z wykorzystaniem różnych metod.
 • Wykorzystywać w praktyce wiedzę z zakresu psychologii zarządzania i komunikacji społecznej.
 • Budować zespół i kierować nim.
   

Praca dla Ciebie:

specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi
specjalista ds. rekrutacji i selekcji pracowników 
specjalista w firmie szkoleniowej
menedżer ds. HR.
specjalista ds. szkoleń
trener rozwoju zawodowego.
 

Opinie studentów

Prowadzę własny biznes, dzięki czemu wiem, że prócz wrodzonych talentów do komunikacji, umiejętności oceny ryzyka i ważnej w biznesie intuicji warto także zainwestować w twardą wiedzę i czerpać z doświadczenia osób, które na rynku pracy są dłużej od nas. Dlatego zdecydowałem się na studia w WSB – kierunek zarządzanie cieszy się na rynku dobrą renomą, a wśród wykładowców znaczna większość to praktycy. Wiem więc, że studia będą moją dobrą inwestycją.
 

Jacek Nowak

student WSB

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Pandemia przyspieszyła transformację, która rozpoczęła się już wcześniej w zakresie charakteru pracy oraz tego, kto i gdzie ją wykonuje. Wśród przedstawicieli liderów biznesowych, którzy wzięli udział w badaniu przeprowadzonym przez Deloitte (Raport The Future of Work is here, 2021), aż 61% wskazało, że w ciągu najbliższych trzech lat ich firmy będą koncentrować się na przewartościowaniu koncepcji pracy (przed pandemią taki pogląd wyraziło 29 proc. ankietowanych). Oznacza to jeszcze większe zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu Zarządzania zasobami ludzkimi w najbliższych latach.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 15 sierpnia
czesne już od
327 zł
302 zł
miesięcznie

Zapisując się do 15 sierpnia, zyskujesz

 • 300 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,  
 • dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej!
Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

Program studiów

Wiedza o podstawowych aspektach rekrutacji, motywowania, szkolenia i oceny  pracowników jest niezwykle przydatna w działalności biznesowej, ponieważ stanowią oni najważniejszy zasób przedsiębiorstwa.
 

Zobacz program studiów

Wykładowcy

Grzegorz Rippel

Założyciel firmy szkoleniowo-doradczej  ILLUSTRO Szkolenia Doradztwo, trener biznesu- konsultant, HRBP, doradca zawodowy, wykładowca akademicki. Posiada 20 letnie doświadczenie w obszarze HR,  od 2012 roku związany z Wyższą Szkołą Bankową jako wykładowca.  Certyfikowany doradca m.in....

Natalia Kotas-Rippel

Psycholog biznesu, trener, rekruter, coach, doradca zawodowy,  posiada prawie 20 letnie doświadczenie w obszarze HR. Konsultant m.in. PARP, WYG International. Certyfikowany doradca m.in. ExtendedDISC, People Keys, FSA i MTQ48. 

dr Anna Szeliga-Duchnowska

Doktor nauk o zarządzaniu, doradca, trener biznesu, wdrożeniowiec; posiada doświadczenie zawodowe w pracy w administracji publicznej w tym w sądownictwie; ma na swoim koncie skutecznie przeprowadzone wdrożenia kilku znormalizowanych systemów  zarządzania; prowadzi warsztaty, a także...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

ul. Augustyna Kośnego 72
45-372 Opole

E-mail: opole@wsb.wroclaw.pl
Tel.: 77 401 94 44 77 401 94 01/02/03 539 670 648 539 670 650 698 932 970

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 09:00-17:00
 • so: 09:00-13:00
Pobierz stronę do PDF