Skorzystaj z możliwości obniżenia czesnego - zapisz się na wybrane specjalności studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich, które objęte są dofinansowaniem ze środków Funduszy Europejskich.

 

Poniżej znajdziesz więcej informacji o projektach i specjalnościach, które objęte są dofinansowaniem. Nie zwlekaj z decyzją, bo liczba miejsc w każdym projekcie jest ograniczona. 

 

11

specjalności na studiach licencjackich, inżynierskich i magisterskich jest objętych dofinansowaniem w ramach realizowanych projektów.

11
specjalności
1630 zł

taką zniżkę możesz uzyskać na objętych dofinansowaniem specjalnościach kierunku administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne.

1630 zł
dofinansowania
3

projekty dofinansowane ze środków Funduszy Europejskich realizujemy obecnie w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu.

3
projekty

Dowiedz się więcej o projektach

Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu realizuje obecnie trzy projekty dofinansowane ze środków Funduszy Europejskich, dzięki którym Ty możesz obniżyć swoje czesne na drugim i trzecim roku studiów. Są to projekty: 

  1. "Nowoczesna Uczelnia będąca liderem wysokiej jakości kształcenia na potrzeby rynku pracy" (w skrócie EFS 2.0)
  2. "Innowacje dla regionów" (w skrócie EFS REG)
  3. "Program studiów dualnych na kierunku Finanse i Rachunkowość" (w skrócie EFS Studia Dualne)

 

Każdy z nich obejmuje dofinansowaniem inne specjalności na kierunkach studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. Poniżej znajdziesz ich szczegółową listę, linki do regulaminu rekrutacji do projektu, a także inne przydatne dokumenty.

 

 

EFS 2.0.

To projekt pn. "Nowoczesna Uczelnia będąca liderem wysokiej jakości kształcenia na potrzeby rynku pracy" (w skrócie EFS 2.0). Dofinansowaniem w ramach tego projektu objętych jest 9 specjalności, na 4 kierunkach studiów licencjackich i magisterskich:

EFS REG

To projekt pn. "Innowacje dla regionów" (w skrócie EFS REG). Dofinansowaniem w ramach tego projektu objęte są specjalności na studiach inżynierskich

EFS Studia Dualne

To projekt pn. "Program studiów dualnych na kierunku Finanse i Rachunkowość" (w skrócie EFS Studia Dualne).  Dofinansowaniem w ramach tego projektu objęta jest 1 specjalność na studiach licencjackich

  • Rachunkowość, w trybie stacjonarnym, na kierunku finanse i rachunkowość studiów licencjackich

Czym są studia dualne?
Studia dualne polegają na połączeniu nauki akademickiej z płatnym stażem zawodowym,  odbywanym u pracodawcy współpracującego z uczelnią. Oznacza to, że realizujesz program nauczania dwutorowo – na uczelni zdobędziesz wiedzę teoretyczną, która jest niezbędną bazą do pracy w wybranym zawodzie, a w firmie poznasz wszystkie praktyczne aspekty związane z branżą. Odbywasz staż w ramach zajęć, więc nie musisz poświęcać na niego dodatkowego czasu. 

Twoje korzyści z udziału w projekcie

niższe czesne - możesz zapłacić mniej za studia
w ramach studiów dualnych część zajęć będziesz mieć na uczelni, a część przedmiotów zrealizujesz w firmach współpracujących z WSB
zdobędziesz dodatkowe doświadczenie w ramach projektowych staży
skorzystasz ze specjalnego sprzętu i oprogramowania, zakupionego w ramach projektu
przejrzyste zasady aplikacji i uczestnictwa w projekcie

Masz pytania dotyczące realizowanych projektów?

Jeśli masz pytania, np. o konkretny zapis regulaminu uczestnictwa w projekcie, chcesz potwierdzić na jaką zniżkę w czesnym możesz liczyć w ramach wybranej specjalności dofinansowanej z Funduszy Europejskich, lub dopytać o warunki aplikowania do projektu - skontaktuj się z naszym Biurem Rekrutacji!

Biuro Rekrutacji Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu

ul. Augustyna Kośnego 72, parter 

Tel.: 77 401 94 44 /01/02/03

E-mail: opole@wsb.wroclaw.pl

Przydatne dokumenty

Kiedy już wybierzesz kierunek studiów i specjalność w jego ramach, która dofinansowana jest ze środków Funduszy Europejskich, to warto zapoznać się z regulaminem projektu. W Biurze Rekrutacji dowiesz się, jakie dokumenty musisz złożyć, by zgłosić chęć udziału w projekcie - wzory tych dokumentów znajdziesz poniżej.

 

Projekt EFS 2.0.
 
Projekt EFS REG
 
Projekt EFS Studia Dualne