Biuro Karier

Działające przy WSB Biuro Karier pomoże wybrać Ci ścieżkę kariery, ułatwi praktyki zawodowe, a także pomoże znaleźć pracę na miarę Twoich oczekiwań i aspiracji. Nasz zespół udzieli Ci profesjonalnego wsparcia.

W ramach pracy Biura Karier możesz skorzystać z:

 • konsultacji indywidualnych
  Poszukując pracy lub zastanawiając się nad wyborem ścieżki kariery zawodowej, jako student wrocławskiej WSB, możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy licencjonowanego doradcy zawodowego.
 • konsultacji i warsztatów grupowych
  Biuro Karier organizuje spotkania studentów z profesjonalnym doradcą zawodowym, który pomaga uczestnikom zdecydować o wyborze ścieżki kariery zawodowej zgodnej z profilem wykształcenia i indywidualnymi predyspozycjami. Co więcej, w trakcie spotkań uczestnicy uczą się redagować przekonywujące dokumenty aplikacyjne, a także biorą udział w szkoleniach umiejętności miękkich.
 • pośrednictwa pracy dla studentów i absolwentów WSB
  Jeśli szukasz pracy, wypelniłeś kwestionariusz w Biurze Karier albo Extranecie oraz wziąłeś udział w rozmowie doradczej możesz na bieżąco śledzić oferty zamieszczone w Extranecie lub dostępne bezpośrednio w Biurze. Zawsze jest z czego wybierać więc na pewno znajdziesz interesującą dla siebie pracę.
 • organizacji praktyk zawodowych
 • organizacji szkoleń i treningów specjalistycznych oraz w dziedzinie kompetencji miękkich

Dodatkowe działania Biura Karier:
Biuro Karier angażuje się także w działania lokalne oraz ogólnopolskie, takie jak:

 • współorganizowany z  Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu,Ochotniczym Hufcem Pracy w Opolu oraz Miejską Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Opolu Ogólnopolski Tydzień Kariery, którego celem jest propagowanie wsparcia uczniów, studentów, oraz osób dorosłych w wyborze przyszłego zawodu, pracy, wytyczenia ścieżki kariery.
 • przeprowadzanie warsztatów dla młodzieży Opolszczyzny podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Przedsiębiorczości
 • Spotkania informacyjne i rekrutacyjne oraz realizacja wspólnych projektów z pracodawcami

Kontakt

WSB w Opolu, ul. A.Kośnego 72, II piętro, pokój 202

Tel. 77 401 94 15

E-mail: biurokarier@wsb.wroclaw.pl

studenci-o-wsb.png