Uznanie zewnętrznych instytucji jest dla nas bardzo ważne, ponieważ jest dowodem na to, że znamy się na tym, co robimy. Mamy czym się pochwalić, bo nasza działalność edukacyjna i wieloletnie doświadczenie są doceniane w rankingach oraz nagradzane przez organizacje biznesowe i społeczne.

Decyzja o rozpoczęciu studiów często okazuje się najlepszą decyzją w zawodowym życiu. Otwiera wiele możliwości, wzbogaca wiedzę i umiejętności menedżerskie, a także kształtuje kompetencje społeczne, poszerza horyzonty i buduje cenne relacje. W opolskiej WSB program studiów zapewnia najlepsze proporcje umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej. Wszystkie treści w programie dobrane są pod kątem ich przydatności w pracy współczesnego menedżera. Większość wykładowców to praktycy, którzy dzielą się ze studentami swoim bogatym doświadczeniem w dziedzinach biznesu, finansów, rachunkowości czy administracji. Dyplom WSB to atut na rynku pracy nie tylko na Opolszczyźnie.

dr Katarzyna Mizera

Dziekan WSB w Opolu

Program Firma stworzony został dla przedsiębiorstw, które dbają o rozwój swoich pracowników. Inwestycja w profesjonalną i dobrze wykształconą kadrę to zysk dla każdego przedsiębiorstwa oraz silny bodziec motywacyjny dla pracowników. Firmy, które wiedzą, że inwestycja w kapitał ludzki szybko się zwraca i procentuje, mogą liczyć na upusty cenowe oferowane przez Wyższą Szkołę Bankową. W ramach programu pracodawcy uzyskują nie tylko korzyści finansowe, ale również rozwojowe i wizerunkowe dla swojego przedsiębiorstwa

Agnieszka Sochanik

Regionalny kierownik sprzedaży

Jako partner bardzo cenimy współpracę z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu, która wykazuje się najwyższym profesjonalizmem w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń dla naszych pracowników. Cenimy poziom programów szkoleniowych skrojonych «na miarę», elastyczne podejście do zakresu i terminów szkoleń oraz właściwy dobór ekspertów prowadzących wykłady. Intensywność zajęć oraz warsztaty praktyczne dostosowane są do naszych potrzeb i sprzyjają wymianie know-how.

Małgorzata Bujek

HR Manager, Fresenius Medical Care SSC

Jesteś wśród najlepszych

Jesteśmy Wydziałem Ekonomicznym Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu – dzięki temu studiując w Opolu, zdobywasz dyplom wrocławskiej uczelni! Co więcej, wybierając WSB w Opolu, zyskujesz stabilność studiów oraz wiarygodność i rozpoznawalność swojego dyplomu, bo Wyższym Szkołom Bankowym zaufało już 400 000 studentów i absolwentów!

Jedni z najczęściej wybieranych

W opublikowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki informacji o wynikach rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 Wyższe Szkoły Bankowe po raz kolejny zajęły czołowe miejsca w zestawieniu najczęściej wybieranych uczelni na studiach I stopnia i jednolitych magisterskich. Wyniki pokazują, że Wyższa Szkoła Bankowa to marka niepublicznej uczelni, która cieszy się największym w Polsce zaufaniem kandydatów.

 

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu wraz z Wydziałem Ekonomicznym w Opolu to najczęstszy wybór dla tych, którzy rozpoczynają studia na uczelniach niepublicznych na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. 


Wszystkim kandydatom bardzo dziękujemy za zaufanie, życzymy sukcesów i kolejnych trafnych wyborów w nauce, pracy i życiu prywatnym.


Osoby zainteresowane pełną treścią informacji ministerstwa znajdą ją na www.gov.pl

Ambasador Polskiej Gospodarki 2017

Zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Partnera Firm Zagranicznych  przyznanym w 9. edycji ogólnopolskiego konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki organizowanego przez Business Centre Club.

Prestiżowe studia MBA

Studia MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Realizujemy je już od 2008 roku przy ścisłej współpracy z prestiżową, amerykańską uczelnią Franklin University. Od kilku lat studia te oferuje również Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu. Studia MBA w WSB w Opolu to jedyne studia tego typu na Opolszczyźnie. 

Wysokie zaufanie

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu znalazła się w pierwszej 10.  niepublicznych uczelni magisterskich w rankingu Uczelnie Wysokiej Reputacji Premium Brand 2017 przeprowadzonym na podstawie ogólnopolskiego badania przez Fundację na rzecz reputacji „Premium Brand”. Uzyskana pozycja uprawnia nas do posługiwania się tytułem Uczelni Wysokiej Reputacji Premium Brand 2017.