W Wyższych Szkołach Bankowych pracują pozytywni i otwarci ludzie. Każdy student może liczyć na ich wsparcie, poradę i uśmiech. Biura Karier, Dziekanaty, Biura Rekrutacji i wszystkie inne działy czekają na Was. Nie wahajcie się prosić ich pracowników o pomoc.

Specjaliści z Biura Rekrutacji

o uczelni i systemie studiów wiedzą wszystko! Jeśli zastanawiasz się, który kierunek wybrać - oni pomogą Ci podjąć decyzję, ale nie zrobią tego za Ciebie. Kiedy już wybierzesz - będą Twoim wsparciem w procesie zapisu i rozpoczęcia pierwszego roku studiów. Po prostu, na ich fachową pomoc zawsze możesz liczyć!

Panie z Biblioteki

o zasobach naszych katalogów i stanach posiadanych publikacji chętnie Ci opowiedzą! Jeśli tylko poszukujesz konkretnej książki lub artykułu, który musisz przeczytać na najbliższe zajęcia - zapytaj, a na pewno nie pozostaniesz bez odpowiedzi. 

Panie z Dziekanatu

mają swoje motto, które brzmi: „Dzień bez uśmiechu, to dzień stracony”. To nasze specjalistki od spraw trudnych. Dlatego studenci pojawiają się właśnie u nich, gdy mają do rozwiązania najbardziej skomplikowane sprawy związane z tokiem studiów. 
 

Nasi informatycy

dbają o to, by studenci zawsze mieli tyle internetu, ile potrzeba, a sprzęt w salach komputerowych był zawsze gotowy do akcji. 
 

Panie z Działu Studiów Podyplomowych

badają, jakie potrzeby szkoleniowe mają firmy i odpowiadają na te potrzeby za pośrednictwem innowacyjnych programów studiów, nowatorskich form prowadzenia zajęć i metod nauczania. 

Specjaliści z Biura Karier

będą Cię wspierać na ścieżce Twojego rozwoju zawodowego. Organizują bezpłatne warsztaty dla studentów, sesje coachingowe, targi pracy, wspierają Cię w realizacji staży i praktyk, prowadzą doradztwo zawodowe i pomogą z CV. Jednym słowem - gdy myślisz o karierze, odwiedź ich koniecznie!

Panowie portierzy

znają szkołę od podszewki. Pomogą zlokalizować salę, wypożyczyć sprzęt multimedialny, wskażą, gdzie znajduje się aula albo gdzie można napić się dobrej kawy. Podobno z pamięci recytują plany zajęć.